dywan shaggy milla anthracite 80x150 cm
Nr kat. 100387416
opis produktu

Dywany
Kolekcje
Dywany 80x150
Dywany prostokątne
Outlet
Dywany tkane maszynowo
Dywany do sypialni
Dywany do salonu
Dywany do pokoju dziecięcego
Dywany shaggy
Dywany z poliesteru
80 cm x 150 cm
Dywany do pokoju młodzieżowego
Prostokąt
Shaggy
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Dywany grafitowe
Do pokoju dziecięcego
Komfort
Do pokoju młodzieżowego
Poliester
Dywany gładkie
Dywany pluszowe
Dywany glamour
Grafitowe
Glamour
Gładki
Pluszowy
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Grafitowe |
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 1450 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 80X150 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu

Dywany
Kolekcje
Dywany 80x150
Dywany prostokątne
Outlet
Dywany tkane maszynowo
Dywany do sypialni
Dywany do salonu
Dywany do pokoju dziecięcego
Dywany shaggy
Dywany z poliesteru
80 cm x 150 cm
Dywany do pokoju młodzieżowego
Prostokąt
Shaggy
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Dywany grafitowe
Do pokoju dziecięcego
Komfort
Do pokoju młodzieżowego
Poliester
Dywany gładkie
Dywany pluszowe
Dywany glamour
Grafitowe
Glamour
Gładki
Pluszowy
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Grafitowe |
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 1450 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 80X150 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan shaggy milla anthracite 80x150 cm
Nr kat. 100387416
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać







