dywan tradycyjny nicole curtis ivory beige 183x274
Nr kat. 100463632
Dywany
Kolekcje
Outlet
Dywany do sypialni
VINTAGE
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany do salonu
ART DECO
Dywany tradycyjne
Dywany kolorowe
Dywany 200x300
Dywany z poliesteru
200 cm x 300 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Dywany szare
Do sypialni
Nicole Curtis
Poliester
Szare
Wielokolorowe
Dywany indyjskie
Dywany orientalne
Dywany wzór klasyczny
Orientalny
Klasyczny
Indyjski
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 69% Poliester / 31% Bawełna |
| Marka: | Nicole Curtis |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 4 mm |
| Waga całkowita: | 1000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 183X274 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Dywany
Kolekcje
Outlet
Dywany do sypialni
VINTAGE
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany do salonu
ART DECO
Dywany tradycyjne
Dywany kolorowe
Dywany 200x300
Dywany z poliesteru
200 cm x 300 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Dywany szare
Do sypialni
Nicole Curtis
Poliester
Szare
Wielokolorowe
Dywany indyjskie
Dywany orientalne
Dywany wzór klasyczny
Orientalny
Klasyczny
Indyjski
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 69% Poliester / 31% Bawełna |
| Marka: | Nicole Curtis |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 4 mm |
| Waga całkowita: | 1000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 183X274 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan tradycyjny nicole curtis ivory beige 183x274
Nr kat. 100463632
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać









