wykładzina dywanowa atticus niebieski 5m
Nr kat. 100198626

opis produktu
Atticus Niebieski (Invictus) to uniwersalna wykładzina dywanowa domowa, która zapewnia luksusową miękkość oraz łatwość utrzymania w czystości. Model wykładziny dywanowej 5 m posiada niezmienną szerokość – węższy wariant także dostępny jest w sklepie Komfort. Prezentowana wykładzina dywanowa Saxon posiada spiralny skręt włosia, który wyróżnia się sprężystością oraz miękkością. Ponadto wykładziny dywanowe niebieskie stanowią eleganckie pokrycie powierzchni podłogowej, która sprawdzi się zarówno w salonie, jak również w sypialni.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | czyszczenie-magazynow |
|---|---|
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
| Odporność UV: | Tak |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Niebieskie |
| Marka: | Invictus |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Opór cieplny: | 0.170 m² K/W |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 13 mm |
| Miękkość: | Wysoka |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 1200 g/m2 |
| Wysokość runa : | 11 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Tak |
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Atticus Niebieski (Invictus) to uniwersalna wykładzina dywanowa domowa, która zapewnia luksusową miękkość oraz łatwość utrzymania w czystości. Model wykładziny dywanowej 5 m posiada niezmienną szerokość – węższy wariant także dostępny jest w sklepie Komfort. Prezentowana wykładzina dywanowa Saxon posiada spiralny skręt włosia, który wyróżnia się sprężystością oraz miękkością. Ponadto wykładziny dywanowe niebieskie stanowią eleganckie pokrycie powierzchni podłogowej, która sprawdzi się zarówno w salonie, jak również w sypialni.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | czyszczenie-magazynow |
|---|---|
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
| Odporność UV: | Tak |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Niebieskie |
| Marka: | Invictus |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Opór cieplny: | 0.170 m² K/W |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 13 mm |
| Miękkość: | Wysoka |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 1200 g/m2 |
| Wysokość runa : | 11 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Tak |
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa atticus niebieski 5m
Nr kat. 100198626
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
Wymiary:
5 m
Dodatkowe usługi:
5,00m21.00 mb
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
Wymiary:
5 m
Dodatkowe usługi:
5,00m21.00 mb
opis produktu
Atticus Niebieski (Invictus) to uniwersalna wykładzina dywanowa domowa, która zapewnia luksusową miękkość oraz łatwość utrzymania w czystości. Model wykładziny dywanowej 5 m posiada niezmienną szerokość – węższy wariant także dostępny jest w sklepie Komfort. Prezentowana wykładzina dywanowa Saxon posiada spiralny skręt włosia, który wyróżnia się sprężystością oraz miękkością. Ponadto wykładziny dywanowe niebieskie stanowią eleganckie pokrycie powierzchni podłogowej, która sprawdzi się zarówno w salonie, jak również w sypialni.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | czyszczenie-magazynow |
|---|---|
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
| Odporność UV: | Tak |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Niebieskie |
| Marka: | Invictus |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Opór cieplny: | 0.170 m² K/W |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 13 mm |
| Miękkość: | Wysoka |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 1200 g/m2 |
| Wysokość runa : | 11 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Tak |
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


