wykładzina dywanowa atticus różowy 5m
Nr kat. 100198625

opis produktu
Prezentowane wykładziny dywanowe domowe Atticus Różowy (Invictus) to połączenie wyjątkowego koloru, miękkiej powierzchni oraz komfortu użytkowania. Wykładziny dywanowe Saxon o spiralnym skręcie włosia są wyjątkowo miękkie i przyjemne w dotyku. Runo wykładziny dywanowej różowej pozostaje odporne na wgniecenia, ścieranie oraz przebarwienia. Szerokie wykładziny dywanowe 4 m doskonale pokryją powierzchnie sypialni, salonu oraz garderoby, a ponadto sprawdzą się przy ogrzewaniu podłogowym. Model dostępny jest także w innych kolorach oraz rozmiarach.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | czyszczenie-magazynow |
|---|---|
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
| Odporność UV: | Tak |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Różowe |
| Marka: | Invictus |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Opór cieplny: | 0.170 m² K/W |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 13 mm |
| Miękkość: | Wysoka |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 1200 g/m2 |
| Wysokość runa : | 11 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Tak |
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Prezentowane wykładziny dywanowe domowe Atticus Różowy (Invictus) to połączenie wyjątkowego koloru, miękkiej powierzchni oraz komfortu użytkowania. Wykładziny dywanowe Saxon o spiralnym skręcie włosia są wyjątkowo miękkie i przyjemne w dotyku. Runo wykładziny dywanowej różowej pozostaje odporne na wgniecenia, ścieranie oraz przebarwienia. Szerokie wykładziny dywanowe 4 m doskonale pokryją powierzchnie sypialni, salonu oraz garderoby, a ponadto sprawdzą się przy ogrzewaniu podłogowym. Model dostępny jest także w innych kolorach oraz rozmiarach.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | czyszczenie-magazynow |
|---|---|
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
| Odporność UV: | Tak |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Różowe |
| Marka: | Invictus |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Opór cieplny: | 0.170 m² K/W |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 13 mm |
| Miękkość: | Wysoka |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 1200 g/m2 |
| Wysokość runa : | 11 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Tak |
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa atticus różowy 5m
Nr kat. 100198625
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Prezentowane wykładziny dywanowe domowe Atticus Różowy (Invictus) to połączenie wyjątkowego koloru, miękkiej powierzchni oraz komfortu użytkowania. Wykładziny dywanowe Saxon o spiralnym skręcie włosia są wyjątkowo miękkie i przyjemne w dotyku. Runo wykładziny dywanowej różowej pozostaje odporne na wgniecenia, ścieranie oraz przebarwienia. Szerokie wykładziny dywanowe 4 m doskonale pokryją powierzchnie sypialni, salonu oraz garderoby, a ponadto sprawdzą się przy ogrzewaniu podłogowym. Model dostępny jest także w innych kolorach oraz rozmiarach.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | czyszczenie-magazynow |
|---|---|
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
| Odporność UV: | Tak |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Różowe |
| Marka: | Invictus |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Opór cieplny: | 0.170 m² K/W |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 13 mm |
| Miękkość: | Wysoka |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 1200 g/m2 |
| Wysokość runa : | 11 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Tak |
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Pamiętaj o
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


