wykładzina dywanowa atticus niebieski 4m
Nr kat. 100186929

opis produktu
Wykładzina dywanowa Atticus Niebieski (Invictus) to propozycja skierowana do sypialni, salonu, przedpokoju oraz pomieszczeń domowych o niskim średnim ruchu. Ponadczasowe wykładziny dywanowe 4 m szerokości są łatwe w montażu, a także dostępne w wielu wariantach kolorystycznych oraz rozmiarach. Skręcone spiralnie włosie wykładziny dywanowej Saxon jest wyjątkowo sprężyste, dlatego wystarczy systematyczne odkurzanie powierzchni, aby pozostało w doskonałej kondycji. Prezentowane wykładziny dywanowe wyróżnia wysoka miękkość i przyjemne runo, które gwarantuje ciepło i najwyższy komfort użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | czyszczenie-magazynow |
|---|---|
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
| Odporność UV: | Tak |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Niebieskie |
| Marka: | Invictus |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Opór cieplny: | 0.170 m² K/W |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 13.5 mm |
| Miękkość: | Wysoka |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Materiał: | 100% Polipropylen barwiony w masie |
| Waga runa : | 1200 g/m2 |
| Wysokość runa : | 11 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Tak |
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Wykładzina dywanowa Atticus Niebieski (Invictus) to propozycja skierowana do sypialni, salonu, przedpokoju oraz pomieszczeń domowych o niskim średnim ruchu. Ponadczasowe wykładziny dywanowe 4 m szerokości są łatwe w montażu, a także dostępne w wielu wariantach kolorystycznych oraz rozmiarach. Skręcone spiralnie włosie wykładziny dywanowej Saxon jest wyjątkowo sprężyste, dlatego wystarczy systematyczne odkurzanie powierzchni, aby pozostało w doskonałej kondycji. Prezentowane wykładziny dywanowe wyróżnia wysoka miękkość i przyjemne runo, które gwarantuje ciepło i najwyższy komfort użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | czyszczenie-magazynow |
|---|---|
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
| Odporność UV: | Tak |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Niebieskie |
| Marka: | Invictus |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Opór cieplny: | 0.170 m² K/W |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 13.5 mm |
| Miękkość: | Wysoka |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Materiał: | 100% Polipropylen barwiony w masie |
| Waga runa : | 1200 g/m2 |
| Wysokość runa : | 11 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Tak |
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa atticus niebieski 4m
Nr kat. 100186929
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Wykładzina dywanowa Atticus Niebieski (Invictus) to propozycja skierowana do sypialni, salonu, przedpokoju oraz pomieszczeń domowych o niskim średnim ruchu. Ponadczasowe wykładziny dywanowe 4 m szerokości są łatwe w montażu, a także dostępne w wielu wariantach kolorystycznych oraz rozmiarach. Skręcone spiralnie włosie wykładziny dywanowej Saxon jest wyjątkowo sprężyste, dlatego wystarczy systematyczne odkurzanie powierzchni, aby pozostało w doskonałej kondycji. Prezentowane wykładziny dywanowe wyróżnia wysoka miękkość i przyjemne runo, które gwarantuje ciepło i najwyższy komfort użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | czyszczenie-magazynow |
|---|---|
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
| Odporność UV: | Tak |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Niebieskie |
| Marka: | Invictus |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Opór cieplny: | 0.170 m² K/W |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 13.5 mm |
| Miękkość: | Wysoka |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Materiał: | 100% Polipropylen barwiony w masie |
| Waga runa : | 1200 g/m2 |
| Wysokość runa : | 11 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Tak |
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


