dywan nowoczesny andes 1 ivory grey 160x221 cm
Nr kat. 100429654
opis produktu
DYWAN NOWOCZESNY ANDES AND01 IVORY GREY to dywan kremowy o melanżowej strukturze, która podkreśla naturalną kolorystykę powierzchni. Powyższy dywan do sypialni oraz salonu odnajdzie się w licznych aranżacjach – skandynawskich, boho, rustykalnych, japandi i nowoczesnych. Przyjemny w użytkowaniu model powstał techniką tkania maszynowego z trwałych i odpornych na zniszczenie włókien poliestru i polipropylenu. Sprężyste runo dywanu kremowego nie ulega naciskom, udeptywaniu ani ścieraniu. Odporne na światło UV, nie traci oryginalnej barwy także w miejscach intensywnie nasłonecznionych. Dywan o właściwościach antystatycznych i termoizolacyjnych łączy estetykę z funkcjonalnością, gwarantując łatwość utrzymania czystej powierzchni. Wymiary powyższego wariantu sięgają 160 x 221 cm.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 50% Poliester / 50% Polipropylen |
| Marka: | Nourison |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Ecru |
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 2210 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 160X221 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN NOWOCZESNY ANDES AND01 IVORY GREY to dywan kremowy o melanżowej strukturze, która podkreśla naturalną kolorystykę powierzchni. Powyższy dywan do sypialni oraz salonu odnajdzie się w licznych aranżacjach – skandynawskich, boho, rustykalnych, japandi i nowoczesnych. Przyjemny w użytkowaniu model powstał techniką tkania maszynowego z trwałych i odpornych na zniszczenie włókien poliestru i polipropylenu. Sprężyste runo dywanu kremowego nie ulega naciskom, udeptywaniu ani ścieraniu. Odporne na światło UV, nie traci oryginalnej barwy także w miejscach intensywnie nasłonecznionych. Dywan o właściwościach antystatycznych i termoizolacyjnych łączy estetykę z funkcjonalnością, gwarantując łatwość utrzymania czystej powierzchni. Wymiary powyższego wariantu sięgają 160 x 221 cm.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 50% Poliester / 50% Polipropylen |
| Marka: | Nourison |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Ecru |
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 2210 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 160X221 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny andes 1 ivory grey 160x221 cm
Nr kat. 100429654
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać










