dywan tradycyjny bryza platyna
Nr kat. 100157537
opis produktu
Elegancki, nowoczesny i oryginalny dywan glamour Bryza Platyna to model prezentujący odcienie szarości oraz wzornictwo retro. Dywan tkany maszynowo z włókien syntetycznych polipropylen heat set frise jest wytrzymały, miękki, odporny na przebarwienia, tarcie i wgniecenia. Prezentowany dywan szary Bryza występuje w wielu wymiarach – dostępne są także praktyczne i uniwersalne dywany 160x230 cm, które ocieplają i wygłuszają przestronne pomieszczenie. Produkt w stylu dywanu retro posiada dekoracyjne wykończenie, które stanowi wyjątkową ozdobę pomieszczenia.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Grafitowe |
| Wysokość runa: | 6 mm |
| Waga całkowita: | 2130 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 1.60 x 2.30 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Elegancki, nowoczesny i oryginalny dywan glamour Bryza Platyna to model prezentujący odcienie szarości oraz wzornictwo retro. Dywan tkany maszynowo z włókien syntetycznych polipropylen heat set frise jest wytrzymały, miękki, odporny na przebarwienia, tarcie i wgniecenia. Prezentowany dywan szary Bryza występuje w wielu wymiarach – dostępne są także praktyczne i uniwersalne dywany 160x230 cm, które ocieplają i wygłuszają przestronne pomieszczenie. Produkt w stylu dywanu retro posiada dekoracyjne wykończenie, które stanowi wyjątkową ozdobę pomieszczenia.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Grafitowe |
| Wysokość runa: | 6 mm |
| Waga całkowita: | 2130 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 1.60 x 2.30 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan tradycyjny bryza platyna
Nr kat. 100157537
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać




