brodzik prostokątny deante correo 120x80 granit szary metalik kqr_s44b
Nr kat. 100259083










opis produktu
Prostokątny brodzik Correo to projekt Katarzyny Łogwinienko. Wykonany jest z trwałego kompozytu granitowego, odpornego na uderzenia i przebarwienia. Może być montowany na trzy sposoby: na poziomie podłogi, bezpośrednio na wylewce lub na podparciu materiałem konstrukcyjnym. Eleganckie wykończenie - szary metalik, zostało wzbogacone o jony srebra o właściwościach antyseptycznych.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja: | Correo |
|---|---|
| Możliwość przycięcia brodzika: | Tak |
| Powłoka antypoślizgowa: | Tak |
| Dostawca: | DEANTE |
| Kolor: | Szary |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 120 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 3.6 cm |
| Średnica odpływu: | 90 mm |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Symbol producenta: | KQR_S44B |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi










opis produktu
Prostokątny brodzik Correo to projekt Katarzyny Łogwinienko. Wykonany jest z trwałego kompozytu granitowego, odpornego na uderzenia i przebarwienia. Może być montowany na trzy sposoby: na poziomie podłogi, bezpośrednio na wylewce lub na podparciu materiałem konstrukcyjnym. Eleganckie wykończenie - szary metalik, zostało wzbogacone o jony srebra o właściwościach antyseptycznych.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja: | Correo |
|---|---|
| Możliwość przycięcia brodzika: | Tak |
| Powłoka antypoślizgowa: | Tak |
| Dostawca: | DEANTE |
| Kolor: | Szary |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 120 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 3.6 cm |
| Średnica odpływu: | 90 mm |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Symbol producenta: | KQR_S44B |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
brodzik prostokątny deante correo 120x80 granit szary metalik kqr_s44b
Nr kat. 100259083
Cena katalogowa: 1 519 zł/szt
1 szt.

Cena katalogowa: 1 519 zł/szt
1 szt

Cena katalogowa: 1 519 zł/szt
1 szt.

Cena katalogowa: 1 519 zł/szt
1 szt

opis produktu
Prostokątny brodzik Correo to projekt Katarzyny Łogwinienko. Wykonany jest z trwałego kompozytu granitowego, odpornego na uderzenia i przebarwienia. Może być montowany na trzy sposoby: na poziomie podłogi, bezpośrednio na wylewce lub na podparciu materiałem konstrukcyjnym. Eleganckie wykończenie - szary metalik, zostało wzbogacone o jony srebra o właściwościach antyseptycznych.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja: | Correo |
|---|---|
| Możliwość przycięcia brodzika: | Tak |
| Powłoka antypoślizgowa: | Tak |
| Dostawca: | DEANTE |
| Kolor: | Szary |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 120 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 3.6 cm |
| Średnica odpływu: | 90 mm |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Symbol producenta: | KQR_S44B |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


