brodzik prostokątny deante correo 100x70 granit szary metalik kqr_s75b
Nr kat. 100446755




opis produktu
Prostokątny brodzik Correo to połączenie solidności i stylu. Wykonany jest z najwyższej jakości granitu, który charakteryzuje się właściwościami hydrofobowymi i wyjątkową trwałością. Można go docinać i perfekcyjnie dopasować do każdego wymiaru łazienki. Brodzik wzbogacony jest jonami srebra, zapewniając właściwości antyseptyczne. Wykończony w kolorze szary metalik pasuje zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych łazienek.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja: | Correo |
|---|---|
| Możliwość przycięcia brodzika: | Tak |
| Powłoka antypoślizgowa: | Tak |
| Struktura brodzika: | Gładka |
| Materiał brodzika: | Granit |
| Dostawca: | DEANTE |
| Kolor: | Szary |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 100 cm |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 3.6 cm |
| Średnica odpływu: | 90 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Symbol producenta: | KQR_S75B |
| Outlet: | Tak |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi




opis produktu
Prostokątny brodzik Correo to połączenie solidności i stylu. Wykonany jest z najwyższej jakości granitu, który charakteryzuje się właściwościami hydrofobowymi i wyjątkową trwałością. Można go docinać i perfekcyjnie dopasować do każdego wymiaru łazienki. Brodzik wzbogacony jest jonami srebra, zapewniając właściwości antyseptyczne. Wykończony w kolorze szary metalik pasuje zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych łazienek.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja: | Correo |
|---|---|
| Możliwość przycięcia brodzika: | Tak |
| Powłoka antypoślizgowa: | Tak |
| Struktura brodzika: | Gładka |
| Materiał brodzika: | Granit |
| Dostawca: | DEANTE |
| Kolor: | Szary |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 100 cm |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 3.6 cm |
| Średnica odpływu: | 90 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Symbol producenta: | KQR_S75B |
| Outlet: | Tak |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
brodzik prostokątny deante correo 100x70 granit szary metalik kqr_s75b
Nr kat. 100446755
Cena katalogowa: 1 299 zł/szt
Wymiary:
1.02 x 1.02 m
1 szt.
Cena katalogowa: 1 299 zł/szt
Wymiary:
1.02 x 1.02 m
1 szt.
opis produktu
Prostokątny brodzik Correo to połączenie solidności i stylu. Wykonany jest z najwyższej jakości granitu, który charakteryzuje się właściwościami hydrofobowymi i wyjątkową trwałością. Można go docinać i perfekcyjnie dopasować do każdego wymiaru łazienki. Brodzik wzbogacony jest jonami srebra, zapewniając właściwości antyseptyczne. Wykończony w kolorze szary metalik pasuje zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych łazienek.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja: | Correo |
|---|---|
| Możliwość przycięcia brodzika: | Tak |
| Powłoka antypoślizgowa: | Tak |
| Struktura brodzika: | Gładka |
| Materiał brodzika: | Granit |
| Dostawca: | DEANTE |
| Kolor: | Szary |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 100 cm |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 3.6 cm |
| Średnica odpływu: | 90 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Symbol producenta: | KQR_S75B |
| Outlet: | Tak |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


