szafka wisząca witryna bristol 50x72 cm mdf lakier biały mat cichy domyk blum
Nr kat. 100396161
opis produktu
BRISTOL WITRYNA WISZĄCA GV-50 MAT Biały to solidny mebel do Twojej kuchni lub jadalni. To niezwykle funkcjonalne i stylowe rozwiązanie do przechowywania w Twoim domu. Wyposażony jest w cichy domyk i szklane panele, które umożliwiają prezentowanie Twoich ulubionych ozdób i przedmiotów. Wymiary tej szykownej witryny to szerokość 50cm, wysokość 72cm i głębokość 32cm.Ten stylowy mebel wykończony jest na matowo, aby elegancko wpasować się do Twojego wnętrza. Subtelne matowe ukończenie nadadzą wnętrzu nowoczesnego i luksusowego charakteru. Wybierz BRISTOL wiszącą witrynę GV-50 mat biały i ciesz się eleganckim i funkcjonalnym wyposażeniem w Twoim domu.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bristol lakier biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Witryna wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
BRISTOL WITRYNA WISZĄCA GV-50 MAT Biały to solidny mebel do Twojej kuchni lub jadalni. To niezwykle funkcjonalne i stylowe rozwiązanie do przechowywania w Twoim domu. Wyposażony jest w cichy domyk i szklane panele, które umożliwiają prezentowanie Twoich ulubionych ozdób i przedmiotów. Wymiary tej szykownej witryny to szerokość 50cm, wysokość 72cm i głębokość 32cm.Ten stylowy mebel wykończony jest na matowo, aby elegancko wpasować się do Twojego wnętrza. Subtelne matowe ukończenie nadadzą wnętrzu nowoczesnego i luksusowego charakteru. Wybierz BRISTOL wiszącą witrynę GV-50 mat biały i ciesz się eleganckim i funkcjonalnym wyposażeniem w Twoim domu.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bristol lakier biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Witryna wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca witryna bristol 50x72 cm mdf lakier biały mat cichy domyk blum
Nr kat. 100396161
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać






