szafka wisząca witryna szpros bristol 80x72 cm mdf lakier biały mat cichy domyk blum
Nr kat. 100396422
opis produktu
BRISTOL WITRYNA WISZĄCA G2V-80 SZPROS BIAŁY MAT to doskonały wybór na udekorowanie swojego domu. Prosta forma i geometryczne kształty są współczesną interpretacją klasycznych witryn wiszących. Elegancki biały matowy kolor w połączeniu z cichym domykiem sprawia, że produkt jest atrakcyjny, a jednocześnie ponadczasowy, idealny do dowolnego wnętrza. Jest to mebel o szerokości 80 cm, wysokości 72 cm i głębokości 32 cm, która może pomieścić Twoje ulubione przedmioty. Witryna jest doskonałym sposobem na wyeksponowanie zbiorów porcelany, książek, ozdób i dekoracji domowych.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bristol lakier biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Witryna wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
BRISTOL WITRYNA WISZĄCA G2V-80 SZPROS BIAŁY MAT to doskonały wybór na udekorowanie swojego domu. Prosta forma i geometryczne kształty są współczesną interpretacją klasycznych witryn wiszących. Elegancki biały matowy kolor w połączeniu z cichym domykiem sprawia, że produkt jest atrakcyjny, a jednocześnie ponadczasowy, idealny do dowolnego wnętrza. Jest to mebel o szerokości 80 cm, wysokości 72 cm i głębokości 32 cm, która może pomieścić Twoje ulubione przedmioty. Witryna jest doskonałym sposobem na wyeksponowanie zbiorów porcelany, książek, ozdób i dekoracji domowych.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bristol lakier biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Witryna wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca witryna szpros bristol 80x72 cm mdf lakier biały mat cichy domyk blum
Nr kat. 100396422
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać





