słupek wysoki bristol do zabudowy piekarnika 3 szuflady 60x220 cm mdf lakier czarny mat blum podnośnik hk-xs
Nr kat. 100339534
opis produktu
BRISTOL SŁUPEK WYSOKI DPS3-60-220 HK-XS BLUM CZARNY MAT jest elegancką szafką kuchenną o szerokości 60 cm, wysokości 230 cm i głębokości 58 cm. Został wykonany z bardzo dobrych materiałów, z dbałością o szczegóły i jakość wykonania. Jego proste i klasyczne wzornictwo dopełni estetykę tradycyjnego wnętrza. Wyposażony jest w cichy domyk, dzięki czemu zamknięcie drzwiczek i szuflad jest delikatne i precyzyjne. BRISTOL SŁUPEK WYSOKI DPS3-60-220 HK-XS BLUM CZARNY MAT jest idealnym wyborem do Twojej kuchni, gdzie będzie Ci służył przez wiele lat.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bristol lakier czarny mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak, w sklepie stacjonarnym |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Czarny mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Antaro |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
BRISTOL SŁUPEK WYSOKI DPS3-60-220 HK-XS BLUM CZARNY MAT jest elegancką szafką kuchenną o szerokości 60 cm, wysokości 230 cm i głębokości 58 cm. Został wykonany z bardzo dobrych materiałów, z dbałością o szczegóły i jakość wykonania. Jego proste i klasyczne wzornictwo dopełni estetykę tradycyjnego wnętrza. Wyposażony jest w cichy domyk, dzięki czemu zamknięcie drzwiczek i szuflad jest delikatne i precyzyjne. BRISTOL SŁUPEK WYSOKI DPS3-60-220 HK-XS BLUM CZARNY MAT jest idealnym wyborem do Twojej kuchni, gdzie będzie Ci służył przez wiele lat.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bristol lakier czarny mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak, w sklepie stacjonarnym |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Czarny mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Antaro |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek wysoki bristol do zabudowy piekarnika 3 szuflady 60x220 cm mdf lakier czarny mat blum podnośnik hk-xs
Nr kat. 100339534
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać








