słupek wysoki bristol do zabudowy piekarnika 2 szuflady 60x220 cm mdf lakier biały mat modern podnośnik hk-xs
Nr kat. 100396466
opis produktu
BRISTOL SŁUPEK WYSOK DPS2-60-230 HK-XS Modernbox Biały Mat marki Bristol to stylowy mebel, który odmieni wygląd każdego wnętrza. Słupek jest wykonany z doskonałej jakości płyty laminowanej odpornej na działanie różnych czynników zewnętrznych. Jego wymiary to: 60 cm szerokości, 58 cm głębokości i 230 cm wysokości. Słupek jest bardzo pojemny, ponieważ posiada duże szuflady o dopuszczalnym ciężarze do 30 kg. Dodatkowo, w szufladach i frontach zastosowano cichy domyk. Słupek posiada matowe wykończenie w kolorze białym, dzięki czemu świetnie wpasuje się w każde pomieszczenie. Ten uniwersalny mebel będzie doskonałym dopełnieniem do wystroju Twojego domu.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bristol lakier biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Modernbox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
| Kolor wnętrza szuflady: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
BRISTOL SŁUPEK WYSOK DPS2-60-230 HK-XS Modernbox Biały Mat marki Bristol to stylowy mebel, który odmieni wygląd każdego wnętrza. Słupek jest wykonany z doskonałej jakości płyty laminowanej odpornej na działanie różnych czynników zewnętrznych. Jego wymiary to: 60 cm szerokości, 58 cm głębokości i 230 cm wysokości. Słupek jest bardzo pojemny, ponieważ posiada duże szuflady o dopuszczalnym ciężarze do 30 kg. Dodatkowo, w szufladach i frontach zastosowano cichy domyk. Słupek posiada matowe wykończenie w kolorze białym, dzięki czemu świetnie wpasuje się w każde pomieszczenie. Ten uniwersalny mebel będzie doskonałym dopełnieniem do wystroju Twojego domu.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bristol lakier biały mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Modernbox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
| Kolor wnętrza szuflady: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek wysoki bristol do zabudowy piekarnika 2 szuflady 60x220 cm mdf lakier biały mat modern podnośnik hk-xs
Nr kat. 100396466
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać








