słupek wysoki bristol do zabudowy piekarnika/mikrofali 2 szuflady 60x220 cm mdf lakier czarny mat modern podn hk-xs
Nr kat. 100339545
opis produktu
BRISTOL SŁUPEK WYSOKI DPPS2-60-38-220 HK-XS MODERNBOX CZARNY MAT to stylowy i funkcjonalny słupek o szerokości 60 cm, wysokości 230 cm i głębokości 58 cm. Wyposażony w cichy domyk zapewni komfort i wygodę. Ten elegancki i solidny słupek doskonale nadaje się do tradycyjnej kuchni. Jego wysoka jakość wykonania oraz trwałość materiałów sprawiają, że będzie on służył przez długi czas. BRISTOL SŁUPEK WYSOKI DPPS2-60-38-220 HK-XS MODERNBOX CZARNY MAT to świetny wybór, jeśli szukasz funkcjonalnego, niezawodnego słupka z cichym domykiem.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bristol lakier czarny mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak, w sklepie stacjonarnym |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Czarny mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Modernbox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
BRISTOL SŁUPEK WYSOKI DPPS2-60-38-220 HK-XS MODERNBOX CZARNY MAT to stylowy i funkcjonalny słupek o szerokości 60 cm, wysokości 230 cm i głębokości 58 cm. Wyposażony w cichy domyk zapewni komfort i wygodę. Ten elegancki i solidny słupek doskonale nadaje się do tradycyjnej kuchni. Jego wysoka jakość wykonania oraz trwałość materiałów sprawiają, że będzie on służył przez długi czas. BRISTOL SŁUPEK WYSOKI DPPS2-60-38-220 HK-XS MODERNBOX CZARNY MAT to świetny wybór, jeśli szukasz funkcjonalnego, niezawodnego słupka z cichym domykiem.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bristol lakier czarny mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Dostępne różne kolory: | Tak, w sklepie stacjonarnym |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Czarny mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Modernbox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek wysoki bristol do zabudowy piekarnika/mikrofali 2 szuflady 60x220 cm mdf lakier czarny mat modern podn hk-xs
Nr kat. 100339545
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać







