blat łazienkowy cersanit city 135x45 cm biały połysk s584-045
Nr kat. 100348096
opis produktu
BLAT ŁAZIENKOWY 135 CERSANIT CITY S584-045 to model z kolekcji CITY BY CERSANIT, która odpowiada oczekiwaniom wymagających klientów. Prezentowany blat łazienkowy z serii mebli łazienkowych białych przeznaczony jest do wykończenia szafek podblatowych. Produkt stanowiący dodatkową przestrzeń do przechowywania kosmetyków powstał z płyty laminowanej o połyskującym wykończeniu powierzchni. Dzięki temu blat łazienkowy wprowadzi do wnętrza wizualne rozświetlenie, która sprzyja wrażeniu większej, przestronniejszej i lżejszej przestrzeni. Oferta dotyczy modelu o szerokości 135 cm.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Blaty |
|---|---|
| Kolekcja: | city |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 135 cm |
| Wysokość: | 2.5 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Symbol producenta: | S584-045 |
| Waga brutto: | 12.250 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
BLAT ŁAZIENKOWY 135 CERSANIT CITY S584-045 to model z kolekcji CITY BY CERSANIT, która odpowiada oczekiwaniom wymagających klientów. Prezentowany blat łazienkowy z serii mebli łazienkowych białych przeznaczony jest do wykończenia szafek podblatowych. Produkt stanowiący dodatkową przestrzeń do przechowywania kosmetyków powstał z płyty laminowanej o połyskującym wykończeniu powierzchni. Dzięki temu blat łazienkowy wprowadzi do wnętrza wizualne rozświetlenie, która sprzyja wrażeniu większej, przestronniejszej i lżejszej przestrzeni. Oferta dotyczy modelu o szerokości 135 cm.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Blaty |
|---|---|
| Kolekcja: | city |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 135 cm |
| Wysokość: | 2.5 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Symbol producenta: | S584-045 |
| Waga brutto: | 12.250 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
blat łazienkowy cersanit city 135x45 cm biały połysk s584-045
Nr kat. 100348096
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




