szafka wisząca niska bergamo 50x36 cm mdf folia grafitowy mat cichy domyk podnośnik gazowy
Nr kat. 100245812
opis produktu
BERGAMO SZAFKA WISZĄCA NISKA W4B/50 GRAFIT MAT to dobry pomysł na zwiększenie powierzchni do przechowywania w Twojej kuchni. Posiada drzwiczki z cichym domykiem, który ułatwia ich łagodne zamykanie. System ten gwarantuje wygodę i komfort użytkowania. Front drzwiczek to foliowana płyta MDF. Jest to drewnopodobny materiał, który wykazuje trwałość i wytrzymałość. Korpus BERGAMO SZAFKI WISZĄCEJ NISKIEJ W4B/50 GRAFIT MAT został wykonany z płyty laminowanej. Cechuje ją odporność na wysoką temperaturę, ścieranie oraz zadrapania. Jej powierzchnia nie przyciąga kurzu. Nie zmienia swojego koloru pod wpływem promieni słonecznych.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Meble kuchenne w stylu tradycyjnym
Meble kuchenne grafitowe
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne 50cm
Meble kuchenne w stylu klasycznym
System kuchenny Bergamo folia grafit mat
Szafka wisząca
Grafitowy
50 cm
Nowoczesny
Klasyczny
Tradycyjny
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bergamo folia grafit mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Hettich |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Grafitowy |
| Dostawca: | EXTOM |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 36 cm |
| Głębokość: | 32.5 cm |
| Kolor frontu: | Grafitowy mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Szary |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
Extom Meble Sp. z o.o. Sp.k. KAZIMIERZOWO 6D 82-300 ELBLĄG POLSKA p.wyszynski@extom.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
BERGAMO SZAFKA WISZĄCA NISKA W4B/50 GRAFIT MAT to dobry pomysł na zwiększenie powierzchni do przechowywania w Twojej kuchni. Posiada drzwiczki z cichym domykiem, który ułatwia ich łagodne zamykanie. System ten gwarantuje wygodę i komfort użytkowania. Front drzwiczek to foliowana płyta MDF. Jest to drewnopodobny materiał, który wykazuje trwałość i wytrzymałość. Korpus BERGAMO SZAFKI WISZĄCEJ NISKIEJ W4B/50 GRAFIT MAT został wykonany z płyty laminowanej. Cechuje ją odporność na wysoką temperaturę, ścieranie oraz zadrapania. Jej powierzchnia nie przyciąga kurzu. Nie zmienia swojego koloru pod wpływem promieni słonecznych.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Meble kuchenne w stylu tradycyjnym
Meble kuchenne grafitowe
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne 50cm
Meble kuchenne w stylu klasycznym
System kuchenny Bergamo folia grafit mat
Szafka wisząca
Grafitowy
50 cm
Nowoczesny
Klasyczny
Tradycyjny
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bergamo folia grafit mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Hettich |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Grafitowy |
| Dostawca: | EXTOM |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 36 cm |
| Głębokość: | 32.5 cm |
| Kolor frontu: | Grafitowy mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Szary |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
Extom Meble Sp. z o.o. Sp.k. KAZIMIERZOWO 6D 82-300 ELBLĄG POLSKA p.wyszynski@extom.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca niska bergamo 50x36 cm mdf folia grafitowy mat cichy domyk podnośnik gazowy
Nr kat. 100245812
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać






