szafka wisząca bergamo 45x72 cm mdf folia grafitowy mat cichy domyk hettich
Nr kat. 100245798
![[X]BERGAMO NADST W2/45 GRAF MAT](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_DOD%26docId%3D005056B605791EEC8DC956091A317F93%26compId%3D100245798_hettichzawias_oth99.jpg.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Meble kuchenne w stylu tradycyjnym
Meble kuchenne grafitowe
Nadstawki słupka do kuchni
Meble kuchenne 45cm
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu klasycznym
System kuchenny Bergamo folia grafit mat
45 cm
Grafitowy
Nadstawka słupka
Nowoczesny
Klasyczny
Tradycyjny
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bergamo folia grafit mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Hettich |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Grafitowy |
| Dostawca: | EXTOM |
| Typ produktu: | Nadstawka słupka |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32.5 cm |
| Kolor frontu: | Grafitowy mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Szary |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
Extom Meble Sp. z o.o. Sp.k. KAZIMIERZOWO 6D 82-300 ELBLĄG POLSKA p.wyszynski@extom.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
![[X]BERGAMO NADST W2/45 GRAF MAT](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_DOD%26docId%3D005056B605791EEC8DC956091A317F93%26compId%3D100245798_hettichzawias_oth99.jpg.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Meble kuchenne w stylu tradycyjnym
Meble kuchenne grafitowe
Nadstawki słupka do kuchni
Meble kuchenne 45cm
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu klasycznym
System kuchenny Bergamo folia grafit mat
45 cm
Grafitowy
Nadstawka słupka
Nowoczesny
Klasyczny
Tradycyjny
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bergamo folia grafit mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Hettich |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Grafitowy |
| Dostawca: | EXTOM |
| Typ produktu: | Nadstawka słupka |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32.5 cm |
| Kolor frontu: | Grafitowy mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Szary |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
Extom Meble Sp. z o.o. Sp.k. KAZIMIERZOWO 6D 82-300 ELBLĄG POLSKA p.wyszynski@extom.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca bergamo 45x72 cm mdf folia grafitowy mat cichy domyk hettich
Nr kat. 100245798
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Chcesz dopełnić wnętrze kuchni? Pomoże Ci w tym BERGAMO NADSTAWKA W2/45 GRAFIT MAT. To połączenie dwóch kolorów – grafitowego i szarego. Będzie świetnie się prezentować wraz z innymi elementami należącymi do systemu meblowego Bergamo folia grafit mat. BERGAMO NADSTAWKA W2/45 GRAFIT MAT została wyposażona w cichy domyk i pojedyncze drzwiczki. Wysokość produktu to 82 cm, głębokość to 32,5 cm, a szerokość to 45 cm. Jego korpus został wyprodukowany z płyty laminowanej, a front z MDFu foliowanego. Dzięki takiemu połączeniu materiałów mebel jest łatwy w utrzymaniu w czystości. BERGAMO NADSTAWKA W2/45 GRAFIT MAT jest przystosowana do samodzielnego montażu.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Meble kuchenne w stylu tradycyjnym
Meble kuchenne grafitowe
Nadstawki słupka do kuchni
Meble kuchenne 45cm
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu klasycznym
System kuchenny Bergamo folia grafit mat
45 cm
Grafitowy
Nadstawka słupka
Nowoczesny
Klasyczny
Tradycyjny
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bergamo folia grafit mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Hettich |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Grafitowy |
| Dostawca: | EXTOM |
| Typ produktu: | Nadstawka słupka |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32.5 cm |
| Kolor frontu: | Grafitowy mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Szary |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
Extom Meble Sp. z o.o. Sp.k. KAZIMIERZOWO 6D 82-300 ELBLĄG POLSKA p.wyszynski@extom.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


