bateria wannowa ścienna deante alpinia złoty połysk bga_z10m
Nr kat. 100381314

opis produktu
Mosiężna bateria wannowa o ekstrawaganckim złotym wykończeniu z kolekcji Alpinia wyróżnia się krągłymi kształtami oraz równą powierzchnią dźwigni i wylewki. Ten jednouchwytowy produkt ma doskonałe zastosowanie do łazienki z zabudową wannową. Baterię charakteryzuje praktyczny, niewielki rozmiar, a wszystkie jej elementy czynią ją oryginalną oraz gustowną. Bateria wyposażona jest w ciśnieniowy przełącznik natrysku z blokadą oraz aerator napowietrzający strumień wody.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | alpinia |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Bateria wannowa ścienna |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kod producenta: | BGA_Z10M |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Ciśnieniowy z blokadą |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Nie |
| Typ baterii wannowej: | 2-otworowa |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 21 X 16,5 X 11 CM |
| Waga brutto: | 1.460 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Mosiężna bateria wannowa o ekstrawaganckim złotym wykończeniu z kolekcji Alpinia wyróżnia się krągłymi kształtami oraz równą powierzchnią dźwigni i wylewki. Ten jednouchwytowy produkt ma doskonałe zastosowanie do łazienki z zabudową wannową. Baterię charakteryzuje praktyczny, niewielki rozmiar, a wszystkie jej elementy czynią ją oryginalną oraz gustowną. Bateria wyposażona jest w ciśnieniowy przełącznik natrysku z blokadą oraz aerator napowietrzający strumień wody.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | alpinia |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Bateria wannowa ścienna |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kod producenta: | BGA_Z10M |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Ciśnieniowy z blokadą |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Nie |
| Typ baterii wannowej: | 2-otworowa |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 21 X 16,5 X 11 CM |
| Waga brutto: | 1.460 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria wannowa ścienna deante alpinia złoty połysk bga_z10m
Nr kat. 100381314
Cena katalogowa: 599 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 599 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Mosiężna bateria wannowa o ekstrawaganckim złotym wykończeniu z kolekcji Alpinia wyróżnia się krągłymi kształtami oraz równą powierzchnią dźwigni i wylewki. Ten jednouchwytowy produkt ma doskonałe zastosowanie do łazienki z zabudową wannową. Baterię charakteryzuje praktyczny, niewielki rozmiar, a wszystkie jej elementy czynią ją oryginalną oraz gustowną. Bateria wyposażona jest w ciśnieniowy przełącznik natrysku z blokadą oraz aerator napowietrzający strumień wody.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | alpinia |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Bateria wannowa ścienna |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kod producenta: | BGA_Z10M |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Ciśnieniowy z blokadą |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Nie |
| Typ baterii wannowej: | 2-otworowa |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 21 X 16,5 X 11 CM |
| Waga brutto: | 1.460 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


