bateria umywalkowa nablatowa deante arnika złoty szczotkowany bqa_r20k
Nr kat. 100440856
opis produktu
Umywalkowa bateria z podwyższonym korpusem z projektowanej kolekcji Arnika, wyróżniającej się przyjemnymi dla oka, harmonijnymi formami i obłymi kształtami. Wysoka bateria dedykowana jest umywalkom nablatowym. Cylindryczny przekrój, zastosowanie kątów prostych oraz wykończenie w złocie szczotkowanym nadaje jej nowoczesnego charakteru. Bateria wyposażona została w silikonowy aerator z systemem anti-calc ułatwiającym czyszczenie. Aerator napowietrza krople zmniejszając tym samym zużycie wody. Ceramiczna głowica i siedmioletnia gwarancja producenta zapewniają długie użytkowanie produktu.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Na blacie |
|---|---|
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Deante |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | Arnika |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wymiar opakowania [cm]: | 42,5 X 27,5 X 8 CM |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa nablatowa |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kolor: | Złoty |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | BQA_R20K |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 2.160 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Umywalkowa bateria z podwyższonym korpusem z projektowanej kolekcji Arnika, wyróżniającej się przyjemnymi dla oka, harmonijnymi formami i obłymi kształtami. Wysoka bateria dedykowana jest umywalkom nablatowym. Cylindryczny przekrój, zastosowanie kątów prostych oraz wykończenie w złocie szczotkowanym nadaje jej nowoczesnego charakteru. Bateria wyposażona została w silikonowy aerator z systemem anti-calc ułatwiającym czyszczenie. Aerator napowietrza krople zmniejszając tym samym zużycie wody. Ceramiczna głowica i siedmioletnia gwarancja producenta zapewniają długie użytkowanie produktu.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Na blacie |
|---|---|
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Deante |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Kolekcja: | Arnika |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wymiar opakowania [cm]: | 42,5 X 27,5 X 8 CM |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa nablatowa |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kolor: | Złoty |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | BQA_R20K |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 2.160 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria umywalkowa nablatowa deante arnika złoty szczotkowany bqa_r20k
Nr kat. 100440856
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie










