bateria umywalkowa nablatowa deante arnika chrom połysk bqa_020k
Nr kat. 100406368









opis produktu
Umywalkowa bateria z podwyższonym korpusem z autorskiej kolekcji Arnika, wyróżniającej się przyjemnymi dla oka, harmonijnymi formami i obłymi kształtami, to bateria w klasycznym i eleganckim wykończeniu w błyszczącym chromie oraz wysokości idealnie sprawdzającej się przy umywalkach nablatowych. Cylindryczny przekrój i zastosowanie kątów prostych nadaje prezentowanej tu baterii umywalkowej nowoczesnego charakteru. Bateria wyposażona została ponadto w silikonowy aerator z systemem anti-calc ułatwiającym czyszczenie. Aerator napowietrza krople i zwiększa objętość strumienia, zmniejszając tym samym zużycie wody. Ceramiczna głowica i siedmioletnia gwarancja producenta zapewniają długie użytkowanie produktu.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa nablatowa |
| Miejsce montażu: | Na blacie |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | BQA_020K |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 22 X 27 X 8 CM |
| Waga brutto: | 2.177 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi









opis produktu
Umywalkowa bateria z podwyższonym korpusem z autorskiej kolekcji Arnika, wyróżniającej się przyjemnymi dla oka, harmonijnymi formami i obłymi kształtami, to bateria w klasycznym i eleganckim wykończeniu w błyszczącym chromie oraz wysokości idealnie sprawdzającej się przy umywalkach nablatowych. Cylindryczny przekrój i zastosowanie kątów prostych nadaje prezentowanej tu baterii umywalkowej nowoczesnego charakteru. Bateria wyposażona została ponadto w silikonowy aerator z systemem anti-calc ułatwiającym czyszczenie. Aerator napowietrza krople i zwiększa objętość strumienia, zmniejszając tym samym zużycie wody. Ceramiczna głowica i siedmioletnia gwarancja producenta zapewniają długie użytkowanie produktu.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa nablatowa |
| Miejsce montażu: | Na blacie |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | BQA_020K |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 22 X 27 X 8 CM |
| Waga brutto: | 2.177 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria umywalkowa nablatowa deante arnika chrom połysk bqa_020k
Nr kat. 100406368
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 649 zł/szt-20%
1 szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 649 zł/szt-20%
1 szt.
opis produktu
Umywalkowa bateria z podwyższonym korpusem z autorskiej kolekcji Arnika, wyróżniającej się przyjemnymi dla oka, harmonijnymi formami i obłymi kształtami, to bateria w klasycznym i eleganckim wykończeniu w błyszczącym chromie oraz wysokości idealnie sprawdzającej się przy umywalkach nablatowych. Cylindryczny przekrój i zastosowanie kątów prostych nadaje prezentowanej tu baterii umywalkowej nowoczesnego charakteru. Bateria wyposażona została ponadto w silikonowy aerator z systemem anti-calc ułatwiającym czyszczenie. Aerator napowietrza krople i zwiększa objętość strumienia, zmniejszając tym samym zużycie wody. Ceramiczna głowica i siedmioletnia gwarancja producenta zapewniają długie użytkowanie produktu.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa nablatowa |
| Miejsce montażu: | Na blacie |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | BQA_020K |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 22 X 27 X 8 CM |
| Waga brutto: | 2.177 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


