bateria umywalkowa nablatowa deante arnika titanium bqa_d20o
Nr kat. 100399614







opis produktu
Linia Titanium poprzez swój piękny, matowy odcień grafitowej stali, odchodzi od uniwersalnego błyszczącego chromu, bieli czy czerni, na rzecz kolorów ziemi. Bateria umywalkowa Arnika Titanium z podwyższonym korpusem charakteryzuje się wygodną w użytkowaniu wylewką, wyposażoną w silikonowy aerator, który napowietrza strumień wody oraz ułatwia czyszczenie go z osadu wapiennego.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Titanium |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa nablatowa |
| Miejsce montażu: | Na blacie |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Kod producenta: | BQA_D20K |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 22 X 27 X 8 CM |
| Waga brutto: | 2.177 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi







opis produktu
Linia Titanium poprzez swój piękny, matowy odcień grafitowej stali, odchodzi od uniwersalnego błyszczącego chromu, bieli czy czerni, na rzecz kolorów ziemi. Bateria umywalkowa Arnika Titanium z podwyższonym korpusem charakteryzuje się wygodną w użytkowaniu wylewką, wyposażoną w silikonowy aerator, który napowietrza strumień wody oraz ułatwia czyszczenie go z osadu wapiennego.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Titanium |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa nablatowa |
| Miejsce montażu: | Na blacie |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Kod producenta: | BQA_D20K |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 22 X 27 X 8 CM |
| Waga brutto: | 2.177 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria umywalkowa nablatowa deante arnika titanium bqa_d20o
Nr kat. 100399614
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 839 zł/szt-21%
1 szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 839 zł/szt-21%
1 szt.
opis produktu
Linia Titanium poprzez swój piękny, matowy odcień grafitowej stali, odchodzi od uniwersalnego błyszczącego chromu, bieli czy czerni, na rzecz kolorów ziemi. Bateria umywalkowa Arnika Titanium z podwyższonym korpusem charakteryzuje się wygodną w użytkowaniu wylewką, wyposażoną w silikonowy aerator, który napowietrza strumień wody oraz ułatwia czyszczenie go z osadu wapiennego.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Titanium |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa nablatowa |
| Miejsce montażu: | Na blacie |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Kod producenta: | BQA_D20K |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 22 X 27 X 8 CM |
| Waga brutto: | 2.177 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


