bateria prysznicowa podtynkowa deante arnika złoty połysk bqa_z44p
Nr kat. 100421723

opis produktu
Podtynkowa bateria natryskowa w złotym wykończeniu to bardzo nowoczesny projekt. Bateria posiada prostą, wygodną dźwignię i mechaniczny przełącznik natrysku. Przełącznik ten umożliwia przełączenie źródła wody między deszczownicą a słuchawką prysznicową nawet przy małym strumieniu. Bateria posiada ceramiczną głowicę, odporną na działanie kamienia oraz siedmioletnią gwarancję producenta.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Bateria wannowo-prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kod producenta: | BQA_Z44P |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Nie |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 21,5 X 18 X 10 CM |
| Waga brutto: | 1.564 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Podtynkowa bateria natryskowa w złotym wykończeniu to bardzo nowoczesny projekt. Bateria posiada prostą, wygodną dźwignię i mechaniczny przełącznik natrysku. Przełącznik ten umożliwia przełączenie źródła wody między deszczownicą a słuchawką prysznicową nawet przy małym strumieniu. Bateria posiada ceramiczną głowicę, odporną na działanie kamienia oraz siedmioletnią gwarancję producenta.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Bateria wannowo-prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kod producenta: | BQA_Z44P |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Nie |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 21,5 X 18 X 10 CM |
| Waga brutto: | 1.564 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria prysznicowa podtynkowa deante arnika złoty połysk bqa_z44p
Nr kat. 100421723
1 szt.
1 szt.
opis produktu
Podtynkowa bateria natryskowa w złotym wykończeniu to bardzo nowoczesny projekt. Bateria posiada prostą, wygodną dźwignię i mechaniczny przełącznik natrysku. Przełącznik ten umożliwia przełączenie źródła wody między deszczownicą a słuchawką prysznicową nawet przy małym strumieniu. Bateria posiada ceramiczną głowicę, odporną na działanie kamienia oraz siedmioletnią gwarancję producenta.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Bateria wannowo-prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kod producenta: | BQA_Z44P |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Nie |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 21,5 X 18 X 10 CM |
| Waga brutto: | 1.564 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


