szafka wisząca bari okap czarny 60x72 cm płyta laminowana dąb hikora
Nr kat. 100406537
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Meble kuchenne drewno naturalne
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Szafka wisząca
Drewno naturalne
60 cm
Loftowy
Nowoczesny
Skandynawski
Bari hikora
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari hikora |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Hikora |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Meble kuchenne drewno naturalne
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Szafka wisząca
Drewno naturalne
60 cm
Loftowy
Nowoczesny
Skandynawski
Bari hikora
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari hikora |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Hikora |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca bari okap czarny 60x72 cm płyta laminowana dąb hikora
Nr kat. 100406537
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać





