szafka dolna bari 3 szuflady 90x82 cm płyta laminowana dąb kamienny metabox
Nr kat. 100306190
opis produktu
BARI SZAFKA DOLNA DS-90-2W-1N METABOX DĄB KAMIENNY to model szafki z szufladami w ilości trzech sztuk, które zapewniają pojemną przestrzeń do przechowywania. Wymiary prezentowanej szafki dolnej do kuchni wynoszą 90 cm szerokości, 82 cm wysokości oraz 53 cm głębokości. Prezentowane meble kuchenne w stylu rustykalnym wykonane zostały z wytrzymałej płyty laminowanej – odpornej na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwej w pielęgnacji. Kolekcja kuchni Komfort doskonale sprawdzi się roli mebli kuchennych w stylu rustykalnym, nowoczesnym, skandynawskim, a także retro.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Szafki dolne do kuchni
Meble kuchenne w stylu glamour
Meble kuchenne drewno naturalne
Meble kuchenne w stylu retro
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne 90cm
Szafka z szufladami
Drewno naturalne
90 cm
Szafka dolna
Bari dąb kamienny / biały
Skandynawski
Glamour
Retro
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari dąb kamienny / biały |
|---|---|
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Metabox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
BARI SZAFKA DOLNA DS-90-2W-1N METABOX DĄB KAMIENNY to model szafki z szufladami w ilości trzech sztuk, które zapewniają pojemną przestrzeń do przechowywania. Wymiary prezentowanej szafki dolnej do kuchni wynoszą 90 cm szerokości, 82 cm wysokości oraz 53 cm głębokości. Prezentowane meble kuchenne w stylu rustykalnym wykonane zostały z wytrzymałej płyty laminowanej – odpornej na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwej w pielęgnacji. Kolekcja kuchni Komfort doskonale sprawdzi się roli mebli kuchennych w stylu rustykalnym, nowoczesnym, skandynawskim, a także retro.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Szafki dolne do kuchni
Meble kuchenne w stylu glamour
Meble kuchenne drewno naturalne
Meble kuchenne w stylu retro
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne 90cm
Szafka z szufladami
Drewno naturalne
90 cm
Szafka dolna
Bari dąb kamienny / biały
Skandynawski
Glamour
Retro
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari dąb kamienny / biały |
|---|---|
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Metabox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka dolna bari 3 szuflady 90x82 cm płyta laminowana dąb kamienny metabox
Nr kat. 100306190
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać






