szafka dolna bari 2 szuflady 60x82 cm płyta laminowana dąb kamienny blum
Nr kat. 100306111
opis produktu
BARI SZAFKA DOLNA DS-60-2W BLUM DĄB KAMIENNY to szafka dolna do kuchni z potrójnymi szufladami na zawiasach Blum Antaro, które charakteryzują się dyskretną pracą mechanizmu oraz systemem cichego domknięcia. Prezentowana kolekcja kuchni Komfort zapewnia szerokie możliwości aranżacyjne. Szafka z szufladami doskonale odnajdzie się w aranżacjach rustykalnych, skandynawskich, nowoczesnych, loft oraz retro. Front kolekcji kuchni Komfort prezentuje ciepły odcień oraz wzór naturalnego drewna, zaś korpus zachowuje biały odcień o matowym wykończeniu powierzchni. Produkt mierzy 60 cm szerokości, 82 cm wysokości oraz 53 cm głębokości.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne 60cm
Szafki dolne do kuchni
Meble kuchenne w stylu glamour
Meble kuchenne drewno naturalne
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Meble kuchenne w stylu retro
Kolekcje kuchni modułowych
Drewno naturalne
Szafka z szufladami
60 cm
Bari dąb kamienny / biały
Skandynawski
Glamour
Retro
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari dąb kamienny / biały |
|---|---|
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Antaro |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
BARI SZAFKA DOLNA DS-60-2W BLUM DĄB KAMIENNY to szafka dolna do kuchni z potrójnymi szufladami na zawiasach Blum Antaro, które charakteryzują się dyskretną pracą mechanizmu oraz systemem cichego domknięcia. Prezentowana kolekcja kuchni Komfort zapewnia szerokie możliwości aranżacyjne. Szafka z szufladami doskonale odnajdzie się w aranżacjach rustykalnych, skandynawskich, nowoczesnych, loft oraz retro. Front kolekcji kuchni Komfort prezentuje ciepły odcień oraz wzór naturalnego drewna, zaś korpus zachowuje biały odcień o matowym wykończeniu powierzchni. Produkt mierzy 60 cm szerokości, 82 cm wysokości oraz 53 cm głębokości.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne 60cm
Szafki dolne do kuchni
Meble kuchenne w stylu glamour
Meble kuchenne drewno naturalne
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Meble kuchenne w stylu retro
Kolekcje kuchni modułowych
Drewno naturalne
Szafka z szufladami
60 cm
Bari dąb kamienny / biały
Skandynawski
Glamour
Retro
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari dąb kamienny / biały |
|---|---|
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Antaro |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka dolna bari 2 szuflady 60x82 cm płyta laminowana dąb kamienny blum
Nr kat. 100306111
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać






