szafka bari plus narożna wisząca wysoka lewa 1d 60x60x92 cm płyta laminowana dąb kamienny
Nr kat. 100289373
opis produktu
BARI PLUS SZAFKA WISZĄCA WYSOKA LEWA GNWU-60H92 DĄB KAMIENNY to wysokiej jakości mebel, który pomieści Twoje akcesoria kuchenne. Front produktu ma barwę naturalnego drewna, a korpus białą. Wysokość mebla to 92 cm, głębokość to 32 cm, a szerokość to 60 cm. BARI PLUS SZAFKA WISZĄCA WYSOKA LEWA GNWU-60H92 DĄB KAMIENNY pochodzi z systemu meblowego Bari plus dąb kamienny / biały. Produkt został wykonany z płyty laminowanej. Dzięki temu materiałowi mebel nie traci koloru pod wpływem promieniowania UV. BARI PLUS SZAFKA WISZĄCA WYSOKA LEWA GNWU-60H92 DĄB KAMIENNY jest wyposażona w pojedyncze drzwiczki oraz listwowy uchwyt.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Meble kuchenne drewno naturalne
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Szafka wisząca wysoka
Szafka wisząca
Meble kuchenne w stylu industrialnym
Drewno naturalne
60 cm
Bari plus dąb kamienny / biały
Loftowy
Nowoczesny
Industrialny
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari plus dąb kamienny / biały |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Listwowe |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
BARI PLUS SZAFKA WISZĄCA WYSOKA LEWA GNWU-60H92 DĄB KAMIENNY to wysokiej jakości mebel, który pomieści Twoje akcesoria kuchenne. Front produktu ma barwę naturalnego drewna, a korpus białą. Wysokość mebla to 92 cm, głębokość to 32 cm, a szerokość to 60 cm. BARI PLUS SZAFKA WISZĄCA WYSOKA LEWA GNWU-60H92 DĄB KAMIENNY pochodzi z systemu meblowego Bari plus dąb kamienny / biały. Produkt został wykonany z płyty laminowanej. Dzięki temu materiałowi mebel nie traci koloru pod wpływem promieniowania UV. BARI PLUS SZAFKA WISZĄCA WYSOKA LEWA GNWU-60H92 DĄB KAMIENNY jest wyposażona w pojedyncze drzwiczki oraz listwowy uchwyt.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Meble kuchenne drewno naturalne
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Szafka wisząca wysoka
Szafka wisząca
Meble kuchenne w stylu industrialnym
Drewno naturalne
60 cm
Bari plus dąb kamienny / biały
Loftowy
Nowoczesny
Industrialny
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari plus dąb kamienny / biały |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Listwowe |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka bari plus narożna wisząca wysoka lewa 1d 60x60x92 cm płyta laminowana dąb kamienny
Nr kat. 100289373
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać






