szafka wisząca bari plus z ociekarką 90x72 cm płyta laminowana dąb kamienny
Nr kat. 100289320
opis produktu
BARI PLUS SZAFKA WISZĄCA POD OCIEKARKE G2C-90 DĄB KAMIENNY to pojemna i dwudrzwiowa szafka wisząca do kuchni. Model o wymiarach 90 cm szerokości, 72 cm wysokości oraz 32 cm głębokości doskonale sprawdzi się w roli szafki pod ociekarkę. Produkt wyposażony w drzwi uchylne ze zintegrowanym hamulcem zapewnia wysoki komfort użytkowania. Powierzchnia szafki wiszącej stanowi wierne odzwierciedlenie struktury mebli kuchennych z drewna naturalnego. Ciepły odcień oraz struktura tłoczeń i sęków tworzy wyraźny kontrast z czarnym uchwytem w postaci aluminiowych listew.
Meble kuchenne
System meblowy
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne drewno naturalne
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne 90cm
Szafka wisząca
Meble kuchenne w stylu industrialnym
Drewno naturalne
90 cm
Bari plus dąb kamienny / biały
Loftowy
Nowoczesny
Industrialny
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari plus dąb kamienny / biały |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Listwowe |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
BARI PLUS SZAFKA WISZĄCA POD OCIEKARKE G2C-90 DĄB KAMIENNY to pojemna i dwudrzwiowa szafka wisząca do kuchni. Model o wymiarach 90 cm szerokości, 72 cm wysokości oraz 32 cm głębokości doskonale sprawdzi się w roli szafki pod ociekarkę. Produkt wyposażony w drzwi uchylne ze zintegrowanym hamulcem zapewnia wysoki komfort użytkowania. Powierzchnia szafki wiszącej stanowi wierne odzwierciedlenie struktury mebli kuchennych z drewna naturalnego. Ciepły odcień oraz struktura tłoczeń i sęków tworzy wyraźny kontrast z czarnym uchwytem w postaci aluminiowych listew.
Meble kuchenne
System meblowy
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne drewno naturalne
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne 90cm
Szafka wisząca
Meble kuchenne w stylu industrialnym
Drewno naturalne
90 cm
Bari plus dąb kamienny / biały
Loftowy
Nowoczesny
Industrialny
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari plus dąb kamienny / biały |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Listwowe |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca bari plus z ociekarką 90x72 cm płyta laminowana dąb kamienny
Nr kat. 100289320
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać






