szafka wisząca bari plus do zabudowy mikrofali 60x72 cm płyta laminowana dąb kamienny
Nr kat. 100239711
opis produktu
BARI PLUS SZAFKA WISZĄCA POD MIKROFALÓWKĘ GM-60 DĄB KAMIENNY to znakomite miejsce dla mikrofalówki w Twojej nowoczesnej kuchni. Posiada pojedyncze drzwiczki z listwowym uchwytem oraz cichym domykiem umożliwiającym ich delikatne zamykanie. To mechanizm zapewniający jakość oraz komfort codziennego użytkowania. Front oraz korpus BARI PLUS SZAFKI WISZĄCEJ POD MIKROFALÓWKĘ GM-60 DĄB KAMIENNY zostały wykonane z płyty laminowanej. Posiada ona odporność na wilgoć, wysoką temperaturę, tłuste opary oraz ścieranie. Jej powierzchnia nie zmienia swojego koloru pod wpływem promieni słonecznych oraz nie przyciąga kurzu.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Bari Plus dąb kamienny / dąb
Meble kuchenne drewno naturalne
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Szafka pod mikrofalówkę
Meble kuchenne w stylu industrialnym
Drewno naturalne
60 cm
Loftowy
Nowoczesny
Industrialny
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari Plus dąb kamienny / dąb |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak, w sklepie stacjonarnym |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Uchwyt w zestawie: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Rawa |
| Typ produktu: | Szafka pod mikrofalówkę |
| Uchwyty: | Listwowe |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb kamienny |
FABRYKA MEBLI RAWA SP. Z O.O. KSIĘŻE DOMKI 41 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA obslugakomfort@rawafm.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
BARI PLUS SZAFKA WISZĄCA POD MIKROFALÓWKĘ GM-60 DĄB KAMIENNY to znakomite miejsce dla mikrofalówki w Twojej nowoczesnej kuchni. Posiada pojedyncze drzwiczki z listwowym uchwytem oraz cichym domykiem umożliwiającym ich delikatne zamykanie. To mechanizm zapewniający jakość oraz komfort codziennego użytkowania. Front oraz korpus BARI PLUS SZAFKI WISZĄCEJ POD MIKROFALÓWKĘ GM-60 DĄB KAMIENNY zostały wykonane z płyty laminowanej. Posiada ona odporność na wilgoć, wysoką temperaturę, tłuste opary oraz ścieranie. Jej powierzchnia nie zmienia swojego koloru pod wpływem promieni słonecznych oraz nie przyciąga kurzu.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Bari Plus dąb kamienny / dąb
Meble kuchenne drewno naturalne
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Szafka pod mikrofalówkę
Meble kuchenne w stylu industrialnym
Drewno naturalne
60 cm
Loftowy
Nowoczesny
Industrialny
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari Plus dąb kamienny / dąb |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak, w sklepie stacjonarnym |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Uchwyt w zestawie: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Rawa |
| Typ produktu: | Szafka pod mikrofalówkę |
| Uchwyty: | Listwowe |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb kamienny |
FABRYKA MEBLI RAWA SP. Z O.O. KSIĘŻE DOMKI 41 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA obslugakomfort@rawafm.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca bari plus do zabudowy mikrofali 60x72 cm płyta laminowana dąb kamienny
Nr kat. 100239711
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać






