szafka wisząca niska bari plus 90x36 cm płyta laminowana blum podnośnik hk-xs
Nr kat. 100289315
opis produktu
BARI PLUS SZAFKA POZIOMA NISKA GO-90 HK-XS BLUM DĄB KAMIENNY to szeroka i pojemna szafka wisząca do kuchni z pojedynczymi drzwiami uchylnymi. Model z funkcją cichego domknięcia posiada innowacyjne okucia Blum, które zwiększają komfort użytkowania. Wymiary prezentowanej szafki wiszącej wynoszą 90 cm szerokości, 36 cm wysokości oraz 32 cm głębokości. Produkt wyróżnia się ciepłą kolorystyką, strukturą usłojenia oraz czarnymi uchwytami w postaci aluminiowych listew. Kolekcja kuchni Komfort wykonana została z niezawodnej i trwałej płyty laminowanej.
Meble kuchenne
System meblowy
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne drewno naturalne
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne 90cm
Szafka wisząca
Meble kuchenne w stylu industrialnym
Drewno naturalne
Szafka wisząca niska
90 cm
Bari plus dąb kamienny / biały
Loftowy
Nowoczesny
Industrialny
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari plus dąb kamienny / biały |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca niska |
| Uchwyty: | Listwowe |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 36 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
BARI PLUS SZAFKA POZIOMA NISKA GO-90 HK-XS BLUM DĄB KAMIENNY to szeroka i pojemna szafka wisząca do kuchni z pojedynczymi drzwiami uchylnymi. Model z funkcją cichego domknięcia posiada innowacyjne okucia Blum, które zwiększają komfort użytkowania. Wymiary prezentowanej szafki wiszącej wynoszą 90 cm szerokości, 36 cm wysokości oraz 32 cm głębokości. Produkt wyróżnia się ciepłą kolorystyką, strukturą usłojenia oraz czarnymi uchwytami w postaci aluminiowych listew. Kolekcja kuchni Komfort wykonana została z niezawodnej i trwałej płyty laminowanej.
Meble kuchenne
System meblowy
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne drewno naturalne
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne 90cm
Szafka wisząca
Meble kuchenne w stylu industrialnym
Drewno naturalne
Szafka wisząca niska
90 cm
Bari plus dąb kamienny / biały
Loftowy
Nowoczesny
Industrialny
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari plus dąb kamienny / biały |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca niska |
| Uchwyty: | Listwowe |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 36 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca niska bari plus 90x36 cm płyta laminowana blum podnośnik hk-xs
Nr kat. 100289315
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać







