szafka dolna szufladowa pod zlew bari plus 60x82 cm płyta laminowana dąb kamienny metabox
Nr kat. 100239672
![[X]BARI PLUS SZA ZLEW DZS-60_METAB D/K](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_DOD%26docId%3D005056B605791EDB8FF3AFD0D6DF7D46%26compId%3D100239672_zawiasunia_oth.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Bari Plus dąb kamienny / dąb
Szafki zlewozmywakowe do kuchni
Meble kuchenne drewno naturalne
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne w stylu industrialnym
Drewno naturalne
60 cm
Szafka zlewozmywakowa
Loftowy
Nowoczesny
Industrialny
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari Plus dąb kamienny / dąb |
|---|---|
| Dostępne różne kolory: | Tak, w sklepie stacjonarnym |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Uchwyt w zestawie: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Rawa |
| Typ produktu: | Szafka zlewozmywakowa |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Listwowe |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Metabox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb kamienny |
FABRYKA MEBLI RAWA SP. Z O.O. KSIĘŻE DOMKI 41 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA obslugakomfort@rawafm.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
![[X]BARI PLUS SZA ZLEW DZS-60_METAB D/K](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_DOD%26docId%3D005056B605791EDB8FF3AFD0D6DF7D46%26compId%3D100239672_zawiasunia_oth.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Bari Plus dąb kamienny / dąb
Szafki zlewozmywakowe do kuchni
Meble kuchenne drewno naturalne
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne w stylu industrialnym
Drewno naturalne
60 cm
Szafka zlewozmywakowa
Loftowy
Nowoczesny
Industrialny
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari Plus dąb kamienny / dąb |
|---|---|
| Dostępne różne kolory: | Tak, w sklepie stacjonarnym |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Uchwyt w zestawie: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Rawa |
| Typ produktu: | Szafka zlewozmywakowa |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Listwowe |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Metabox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb kamienny |
FABRYKA MEBLI RAWA SP. Z O.O. KSIĘŻE DOMKI 41 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA obslugakomfort@rawafm.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka dolna szufladowa pod zlew bari plus 60x82 cm płyta laminowana dąb kamienny metabox
Nr kat. 100239672
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
BARI PLUS SZAFKA DOLNA POD ZLEWOZMYWAK DZS-60_METABOX DĄB KAMIENNY to model z kolekcji kuchni Komfort utrzymanej w estetyce nowoczesnej oraz loftowej. Prezentowana szafka zlewozmywakowa do kuchni z pojedynczymi drzwiami posiada fronty laminowane, których drewnopodobna powierzchnia do złudzenia przypomina naturalną strukturę dębu. Ponadto łatwe w pielęgnacji oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne meble kuchenne w stylu loftowym z łatwością wpisują się w obecne trendy, dzięki prostej formie mebli kuchennych oraz czarnym uchwytom aluminiowym.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Bari Plus dąb kamienny / dąb
Szafki zlewozmywakowe do kuchni
Meble kuchenne drewno naturalne
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne w stylu industrialnym
Drewno naturalne
60 cm
Szafka zlewozmywakowa
Loftowy
Nowoczesny
Industrialny
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari Plus dąb kamienny / dąb |
|---|---|
| Dostępne różne kolory: | Tak, w sklepie stacjonarnym |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Uchwyt w zestawie: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Rawa |
| Typ produktu: | Szafka zlewozmywakowa |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Listwowe |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Metabox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb kamienny |
FABRYKA MEBLI RAWA SP. Z O.O. KSIĘŻE DOMKI 41 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA obslugakomfort@rawafm.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


