szafka dolna bari plus 2 szuflady plus 1 wew 60x82 cm metabox płyta laminowana dąb kamienny
Nr kat. 100289250
opis produktu
BARI PLUS SZAFKA DOLNA DS-60-2W_1WEW_METABOX DĄB KAMIENNY to model z potrójnymi szufladami na prowadnicach o maksymalnych obciążeniu wynoszącym 30 kg. Szafka dolna do kuchni o wymiarach 60 cm szerokości, 82 cm wysokości oraz 58 cm głębokości wykonana została z płyty laminowanej – odpornej na uszkodzenia mechaniczne oraz zapewniającej łatwość pielęgnacji. Charakterystycznym elementem kolekcji kuchni Komfort są industrialne uchwyty w postaci czarnych, aluminiowych listew. Prezentowana szafka z szufladami dostępna jest także w wariancie z systemem cichego domknięcia drzwi.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Szafki dolne do kuchni
Meble kuchenne drewno naturalne
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne w stylu industrialnym
Drewno naturalne
60 cm
Szafka dolna
Bari plus dąb kamienny / biały
Loftowy
Nowoczesny
Industrialny
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari plus dąb kamienny / biały |
|---|---|
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Listwowe |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Metabox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
BARI PLUS SZAFKA DOLNA DS-60-2W_1WEW_METABOX DĄB KAMIENNY to model z potrójnymi szufladami na prowadnicach o maksymalnych obciążeniu wynoszącym 30 kg. Szafka dolna do kuchni o wymiarach 60 cm szerokości, 82 cm wysokości oraz 58 cm głębokości wykonana została z płyty laminowanej – odpornej na uszkodzenia mechaniczne oraz zapewniającej łatwość pielęgnacji. Charakterystycznym elementem kolekcji kuchni Komfort są industrialne uchwyty w postaci czarnych, aluminiowych listew. Prezentowana szafka z szufladami dostępna jest także w wariancie z systemem cichego domknięcia drzwi.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Szafki dolne do kuchni
Meble kuchenne drewno naturalne
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne w stylu industrialnym
Drewno naturalne
60 cm
Szafka dolna
Bari plus dąb kamienny / biały
Loftowy
Nowoczesny
Industrialny
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari plus dąb kamienny / biały |
|---|---|
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Listwowe |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Metabox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka dolna bari plus 2 szuflady plus 1 wew 60x82 cm metabox płyta laminowana dąb kamienny
Nr kat. 100289250
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać






