Baner produktowy
Baner produktowy
Korek Klik-Klak do umywalki z przelewem Cersanit Inverto złoty S951-280
1/2

Projekt łazienki GRATIS

Skorzystaj z darmowego projektu i opcji montażu

Dowiedz się więcej

opis produktu

AUTOMATYCZNY KOREK KLIK-KLAK CERSANIT SPARE PARTS S951-280 to model odporny na uszkodzenia mechaniczne, jak również korozję. Korek spustowy klik-klak wykonany został mosiądzu, dzięki czemu wykazuje właściwości odporne na korozję oraz czynniki mechaniczne. Wygodny w codziennym użytkowaniu model dedykowany jest bateriom umywalkowym Cersanit. Produkt posiada złoty kolor powierzchni o połyskującym wykończeniu, który doskonale sprawdzi się w montażu baterii i natrysków złotych. Model objęty 2-letnią gwarancją działa na zasadzie sprężyny, której lekkie naciśnięcie pozwala szybko i sprawnie zablokować i odetkać odpływ.

Szczegóły Produktu

Typ produktu:Korek
Dostawca:Cersanit
Gwarancja:2 lata
Kolekcja:Inverto
Korek w zestawie:Klik-klak
Materiał wykonania korka:Metal
Kolor:Złoty
Kod producenta:S951-280

Opinie

korek klik-klak do umywalki z przelewem cersanit inverto złoty s951-280

SKU: 100258622

109 zł/szt

Raty 20 x 0%

1 szt.

227Kup teraz - zapłać za 30 dni!

Odbiór za 0 zł w 160 sklepach

wysyłamy w 24h

30 dni na bezpłatny zwrot

Klienci oglądali również

Porady eksperta

Zobacz więcej porad >
NA CO WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ WYBIERAJĄC BATERIE ŁAZIENKOWE?

1

MIEJSCE MONTAŻU

Wybierając baterię do umywalki warto zwrócić uwagę na to gdzie będzie zamontowana - na umywalce, na blacie, do ściany czy też podtynkowo. Wybór odpowiedniego rodzaju baterii jest częściowo zależny o wybranej umywalki i ma zdecydowany wpływ na walory estetyczne oraz utrzymanie w czystości całej strefy mycia. Przy wyborze rozwiązania podtynkowego należy wziąć pod uwagę, że element mieszający wodę musi być wkuty w ścianę.

2

WIELKOŚĆ

Myśląc o tym, w jakim stylu chcesz kupić baterię, lub gdzie będzie zamontowana trzeba też wziąć pod uwagę rozmiar umywalki. Bateria o niewłaściwym rozmiarze może źle się komponować z umywalką oraz być niewygodna. Przy rozwiązaniach blatowych wylewka baterii powinna znajdować się ok 15 cm powyżej krawędzi umywalki.

3

FUNKCJE DODATKOWE

Warto również zwrócić uwagę na baterie z dodatkowymi funkcjami. Należą do nich modele z funkcjami ECO, które pozwolą m.in. zaoszczędzić wodę i energię. Jedną z nich są perlatory służące do napowietrzania strumienia, w efekcie czego sprawia on wrażenie bardziej obfitego. Dzięki temu domownicy instynktownie nie odkręcają dźwigni baterii umywalkowej na maksimum. Kolejną przydatną opcją jest rozwiązanie sensorowe lub czasowe. Ich zastosowanie pozwala zmniejszyć zużycie wody nawet o połowę. W rozwiązaniu sensorowym bateria umywalkowa włącza się tylko wtedy, gdy w zasięgu jej czujników pojawiają się dłonie. Z kolei druga z wymienionych opcji sprawia, że strumień zatrzymuje się po upływie określonego czasu. Dodatkowo, warto zwrócić uwagę, czy model ma standardowe ustawienie dźwigni na wodzie zimnej (co prowadzi do oszczędności energii). A w przypadku rodzin z dziećmi istotnym elementem jest głowica z nastawną temperaturą, która zabezpieczy najmłodszych domowników przed niepożądanymi poparzeniami.

4

JAKOŚĆ

Synonimem jakości baterii będzie zdecydowanie gwarancja, która świadczy o jakości użytych materiałów. Dlatego warto zacząć od sprawdzenia okresu i zakresu przyznawanej gwarancji nie tylko ogólnej ale też na poszczególne komponenty. Najlepsze produkty posiadają dobrą gwarancję - powyżej 2 lat na serce baterii czyli głowicę. W codziennym użytkowaniu to ten element jest najbardziej eksploatowany.