Filtry

Cersanit Inverto

70 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Kolekcja Cersanit Inverto

Kolekcja Cersanit Inverto to próba znalezienia idealnych proporcji między piękną formą a funkcjonalnością. Ponadczasowa elegancja łączy się w tej linii produktów z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Poprawiają one komfort codziennego korzystania z łazienki, a także pozwalają na znaczną oszczędność zużywanej wody.   Armatury łazienkowej i ceramiki z kolekcji Cersanit Inverto nie zabrakło w naszym sklepie online. W sprzedaży mamy nieco ponad 60 produktów z tej nowoczesnej linii. Są to zarówno baterie umywalkowe i wannowe, jak i umywalki, bidety, miski WC i wanny. Jeśli szukacie wyposażenia łazienki klasy premium, zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami w tej kategorii.

Cersanit Inverto – elementy

Cersanit Inverto to linia produktów premium. Znajdziecie w niej niemal wszystko, co jest potrzebne do urządzenia pięknej i funkcjonalnej łazienki.  • Umywalki Cersanit Inverto – to przede wszystkim modele wykonane z najwyższej jakości ceramiki RockLite. Jest to autorska mieszanka marki Cersanit. Podstawowy element masy ceramicznej RockLite to korund. Jest to jeden z najtwardszych i najbardziej odpornych na zarysowania naturalnych minerałów. Zastosowanie tego surowca sprawia, że umywalka Cersanit Inverto posiada wyjątkowo cienkie ścianki. Zachowuje przy tym maksymalną odporność na czynniki zewnętrzne. W kolekcji tej znajdziecie zarówno umywalki Cersanit Inverto nablatowe, jak i tak umywalki meblowe.
  • Cersanit Inverto baterie umywalkowe – to kolejny element tej kolekcji, który wyróżnia się efektownym designem i wysoką jakością wykonania. Cersanit Inverto bateria umywalkowa to zarówno standardowy model natynkowy, jak i minimalistyczne baterie podtynkowe. Baterie umywalkowe Cersanit Inverto to nie tylko klasyczne modele chromowane. W kolekcji tej znajdziecie także baterie umywalkowe czarne i złote. Armatura w tych kolorach jest aranżacyjnym hitem ostatnich sezonów. Z powodzeniem wykorzystacie ją w wielu modnych aranżacjach łazienek.
  • Miska Cersanit Inverto WC – to modele, w których zastosowano nowoczesną technologię StreamOn. Jest to nowatorskie rozwiązanie. Odpowiednio wyprofilowane wnętrze miski WC Cersanit Inverto wprawia wodę w ruch wirowy. Pozwala to na skuteczne, wydajne i ciche spłukiwanie. Technologia StreamOn poprawia także higienę miski WC i ułatwia jej sprzątanie. Jest to rozwiązanie ekologiczne, dzięki któremu zredukujecie ilość zużywanej w trakcie spłukiwania wody.
  • Kolekcja Cersanit Inverto to także baterie wannowe. Szczególnie dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się wysokie baterie do wanien wolnostojących. Wszystkie produkty z tej kategorii wzbogacone zostały o powłokę EasyClean. Jest to specjalna warstwa, która ułatwia mycie baterii i zapobiega powstawaniu wapiennych osadów.  Dodatkowo baterie wannowe Cersanit Inverto wyposażone są w niezawodne głowice ceramiczne.
  • Cersanit Inverto to również kompatybilne z innymi elementami tej kolekcji łazienkowe szafki. Do wyboru macie modele w różnych rozmiarach i z frontami w różnych kolorach. Dużą popularnością cieszy się szafka Cersanit Inverto z frontami imitującymi marmur. W kolekcji tej znajdziecie także meble łazienkowe z frontami na wysoki połysk, a także modele imitujące naturalne drewno.

Cersanit Inverto – wymiary

Zaletą kolekcji Cersanit Inverto jest nie tylko duży wybór kolorów armatury czy frontów mebli łazienkowych. Plusem jest także to, że produkty Cersanit Inverto dostępne są w bardzo szerokiej rozmiarówce. Największą popularnością cieszą się takie modele jak umywalka Cersanit Inverto 60 czy Cersanit Inverto 80 cm. Bez problemu znajdziecie tu jednak także umywalki o szerokości 100 cm przeznaczone do dużych łazienek.