szafka wisząca narożna alba wysoka prawa 2d 60x60x92 cm płyta akrylowana biały połysk cichy domyk blum
Nr kat. 100321484
opis produktu
ALBA SZAFKA WISZĄCA WYSOKA NAROŻNA PRAWA GNWU-H92 BIAŁY POŁYSK to model przeznaczony do montażu w narożniku. Prezentowana szafka wisząca z pojedynczymi drzwiami uchylnymi – mierzy 60 cm szerokości, 92 cm wysokości oraz 32 cm głębokości. Kolekcja kuchni Komfort powstała z trwałej płyty laminowanej oraz łatwej w pielęgnacji płyty MDF pokrytej warstwą akrylu. Meble kuchenne w stylu nowoczesnym wyróżniają się minimalistyczną formą oraz frezowanymi uchwytami. Meble kuchenne białe o połyskującym wykończeniu powierzchni zapewniają wizualne rozświetlenie oraz powiększenie przestrzeni.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba akryl biały połysk |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca narożna |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Materiał frontu: | MDF akrylowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ALBA SZAFKA WISZĄCA WYSOKA NAROŻNA PRAWA GNWU-H92 BIAŁY POŁYSK to model przeznaczony do montażu w narożniku. Prezentowana szafka wisząca z pojedynczymi drzwiami uchylnymi – mierzy 60 cm szerokości, 92 cm wysokości oraz 32 cm głębokości. Kolekcja kuchni Komfort powstała z trwałej płyty laminowanej oraz łatwej w pielęgnacji płyty MDF pokrytej warstwą akrylu. Meble kuchenne w stylu nowoczesnym wyróżniają się minimalistyczną formą oraz frezowanymi uchwytami. Meble kuchenne białe o połyskującym wykończeniu powierzchni zapewniają wizualne rozświetlenie oraz powiększenie przestrzeni.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba akryl biały połysk |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca narożna |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Materiał frontu: | MDF akrylowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca narożna alba wysoka prawa 2d 60x60x92 cm płyta akrylowana biały połysk cichy domyk blum
Nr kat. 100321484
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać








