szafka wisząca wysoka alba lewa 50x92 cm płyta akrylowana biały połysk cichy domyk blum
Nr kat. 100321496
opis produktu
ALBA SZAFKA WISZĄCA WYSOKA LEWA G-50-H92 BIAŁY POŁYSK to szafka wisząca do kuchni wyposażona w drzwi uchylne lewostronnie. Meble kuchenne białe zapewniają szerokie możliwości aranżacyjne. Kolekcja kuchni Komfort posiada frezowane uchwyty, minimalistyczną formę oraz połyskujące wykończenie. Szafka wisząca do kuchni wykonana została z płyty MDF akrylowanej oraz płyty laminowanej. Produkt zapewnia łatwość utrzymania nieskazitelnej czystości, a także odporność na czynniki mechaniczne – takie jak zarysowania, pęknięcia, przebarwienia oraz trwałe zabrudzenia. Model o wymiarach 50 cm szerokości, 92 cm wysokości oraz 32 cm głębokości doskonale odnajdzie się w aranżacjach nowoczesnych i nowojorskich.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba akryl biały połysk |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Materiał frontu: | MDF akrylowany |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ALBA SZAFKA WISZĄCA WYSOKA LEWA G-50-H92 BIAŁY POŁYSK to szafka wisząca do kuchni wyposażona w drzwi uchylne lewostronnie. Meble kuchenne białe zapewniają szerokie możliwości aranżacyjne. Kolekcja kuchni Komfort posiada frezowane uchwyty, minimalistyczną formę oraz połyskujące wykończenie. Szafka wisząca do kuchni wykonana została z płyty MDF akrylowanej oraz płyty laminowanej. Produkt zapewnia łatwość utrzymania nieskazitelnej czystości, a także odporność na czynniki mechaniczne – takie jak zarysowania, pęknięcia, przebarwienia oraz trwałe zabrudzenia. Model o wymiarach 50 cm szerokości, 92 cm wysokości oraz 32 cm głębokości doskonale odnajdzie się w aranżacjach nowoczesnych i nowojorskich.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba akryl biały połysk |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Materiał frontu: | MDF akrylowany |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca wysoka alba lewa 50x92 cm płyta akrylowana biały połysk cichy domyk blum
Nr kat. 100321496
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać








