szafka wisząca alba z ociekarką 80x72 cm płyta akrylowana biały połysk cichy domyk blum
Nr kat. 100321455
opis produktu
ALBA SZAFKA WISZĄCA POD OCIEKARKĘ G2C-80 BIAŁY POŁYSK to dwudrzwiowa szafka wisząca do kuchni o wymiarach 80 cm szerokości, 72 cm wysokości oraz 32 cm głębokości. Prezentowana kolekcja kuchni Komfort posiada biały kolor powierzchni, prostą formę oraz połyskujące wykończone. Meble kuchenne białe w minimalistycznej formie podkreślają frezowane uchwyty. Kolekcja kuchni Komfort wykonana została z płyty laminowanej oraz płyty MDF pokrytej akrylem. Seria wykazuje właściwości odporne na czynniki mechaniczne.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba akryl biały połysk |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Materiał frontu: | MDF akrylowany |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ALBA SZAFKA WISZĄCA POD OCIEKARKĘ G2C-80 BIAŁY POŁYSK to dwudrzwiowa szafka wisząca do kuchni o wymiarach 80 cm szerokości, 72 cm wysokości oraz 32 cm głębokości. Prezentowana kolekcja kuchni Komfort posiada biały kolor powierzchni, prostą formę oraz połyskujące wykończone. Meble kuchenne białe w minimalistycznej formie podkreślają frezowane uchwyty. Kolekcja kuchni Komfort wykonana została z płyty laminowanej oraz płyty MDF pokrytej akrylem. Seria wykazuje właściwości odporne na czynniki mechaniczne.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba akryl biały połysk |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Materiał frontu: | MDF akrylowany |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca alba z ociekarką 80x72 cm płyta akrylowana biały połysk cichy domyk blum
Nr kat. 100321455
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać








