szafka wisząca narożna alba lewa 1d 60x60x72 cm płyta laminowana dąb halifax cichy domyk blum
Nr kat. 100406839
opis produktu
Szafka Wisząca Narożna Alba Lewa 1d 60x60x72 Cm Płyta Laminowana Dąb Halifax Cichy Domyk Blum to elegancki i funkcjonalny dodatek, który optymalizuje przestrzeń w narożnikach zabudowy kuchennej, wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej charakteryzuje się dużą odpornością na codzienne użytkowanie. Szafka wyposażona jest w pojedyncze drzwiczki z funkcją cichego zamykania, jej praktyczne półki pozwalają na wygodne przechowywanie akcesoriów kuchennych. Biały korpus mebla tworzy harmonijną bazę dla frontu w odcieniu dębu Halifax, który wprowadza do kuchni ciepło i ponadczasowy styl, frezowany uchwyt nadaje szafce nowoczesny charakter.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Meble kuchenne drewno naturalne
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Szafka wisząca narożna
Szafka wisząca
Drewno naturalne
60 cm
Loftowy
Nowoczesny
Skandynawski
Alba halifax
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba halifax |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca narożna |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Halifax |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka Wisząca Narożna Alba Lewa 1d 60x60x72 Cm Płyta Laminowana Dąb Halifax Cichy Domyk Blum to elegancki i funkcjonalny dodatek, który optymalizuje przestrzeń w narożnikach zabudowy kuchennej, wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej charakteryzuje się dużą odpornością na codzienne użytkowanie. Szafka wyposażona jest w pojedyncze drzwiczki z funkcją cichego zamykania, jej praktyczne półki pozwalają na wygodne przechowywanie akcesoriów kuchennych. Biały korpus mebla tworzy harmonijną bazę dla frontu w odcieniu dębu Halifax, który wprowadza do kuchni ciepło i ponadczasowy styl, frezowany uchwyt nadaje szafce nowoczesny charakter.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Meble kuchenne drewno naturalne
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Szafka wisząca narożna
Szafka wisząca
Drewno naturalne
60 cm
Loftowy
Nowoczesny
Skandynawski
Alba halifax
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba halifax |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca narożna |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Halifax |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca narożna alba lewa 1d 60x60x72 cm płyta laminowana dąb halifax cichy domyk blum
Nr kat. 100406839
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać
Kolekcja Alba to propozycja dla osób szukających nowoczesnego stylu. Dostępne są 3 kolory frontów: biały, Dąb Halifax oraz Hikora. Akcentem podkreślającym minimalistyczną formę kolekcji są frezowane uchwyty.
Kolekcja Alba to propozycja dla osób szukających nowoczesnego stylu. Dostępne są 3 kolory frontów: biały, Dąb Halifax oraz Hikora. Akcentem podkreślającym minimalistyczną formę kolekcji są frezowane uchwyty.






