szafka wisząca alba lewa 40x72 cm płyta laminowana dąb halifax cichy domyk blum
Nr kat. 100406827
opis produktu
Idealnym uzupełnieniem nowoczesnej zabudowy kuchni jest funkcjonalna Szafka Wisząca Alba Lewa 40x72 Cm Płyta Laminowana Dąb Halifax Cichy Domyk Blum, wykonana z trwałej płyty laminowanej wykazuje dużą odporność na codzienne zużycie i jest łatwa w czyszczeniu. Model szafki ma pojedyncze drzwiczki z mechanizmem cichego domyku, jego wnętrze wyposażone w praktyczne półki, zapewnia wygodne miejsce do przechowywania kuchennych akcesoriów. Korpus mebla utrzymany w klasycznej bieli tworzy harmonijny kontrast z frontem w odcieniu dębu Halifax, który nadaje wnętrzu naturalny charakter, frezowany uchwyt drzwiczek dodaje szafce nowoczesnej, subtelnej elegancji.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Meble kuchenne drewno naturalne
Meble kuchenne 40cm
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Szafka wisząca
Drewno naturalne
40 cm
Loftowy
Nowoczesny
Skandynawski
Alba halifax
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba halifax |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Halifax |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Idealnym uzupełnieniem nowoczesnej zabudowy kuchni jest funkcjonalna Szafka Wisząca Alba Lewa 40x72 Cm Płyta Laminowana Dąb Halifax Cichy Domyk Blum, wykonana z trwałej płyty laminowanej wykazuje dużą odporność na codzienne zużycie i jest łatwa w czyszczeniu. Model szafki ma pojedyncze drzwiczki z mechanizmem cichego domyku, jego wnętrze wyposażone w praktyczne półki, zapewnia wygodne miejsce do przechowywania kuchennych akcesoriów. Korpus mebla utrzymany w klasycznej bieli tworzy harmonijny kontrast z frontem w odcieniu dębu Halifax, który nadaje wnętrzu naturalny charakter, frezowany uchwyt drzwiczek dodaje szafce nowoczesnej, subtelnej elegancji.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Meble kuchenne drewno naturalne
Meble kuchenne 40cm
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Szafka wisząca
Drewno naturalne
40 cm
Loftowy
Nowoczesny
Skandynawski
Alba halifax
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba halifax |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Halifax |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca alba lewa 40x72 cm płyta laminowana dąb halifax cichy domyk blum
Nr kat. 100406827
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać
Kolekcja Alba to propozycja dla osób szukających nowoczesnego stylu. Dostępne są 3 kolory frontów: biały, Dąb Halifax oraz Hikora. Akcentem podkreślającym minimalistyczną formę kolekcji są frezowane uchwyty.
Kolekcja Alba to propozycja dla osób szukających nowoczesnego stylu. Dostępne są 3 kolory frontów: biały, Dąb Halifax oraz Hikora. Akcentem podkreślającym minimalistyczną formę kolekcji są frezowane uchwyty.






