szafka wisząca niska alba 60x50 cm mdf płyta akrylowana biały połysk cichy domyk podnośnik hk-xs
Nr kat. 100321392
opis produktu
ALBA SZAFKA OKAPOWA GOO-60-50 HK-XS BLUM BIAŁY POŁYSK to model wyposażony w pojedyncze drzwi uchylne oraz frezowany uchwyt. Prezentowana szafka wisząca do kuchni przeznaczona do montażu okapu - mierzy 60 cm szerokości, 36 cm wysokości oraz 32 cm głębokości. Model wykonany z płyty laminowanej oraz płyty MDF pokrytej warstwą akrylu – zapewnia łatwość utrzymania czystości. Kolekcja mebli kuchennych białych o połyskującym wykończeniu powierzchni wniesie do wnętrza rozświetlenie, a ponadto służy wizualnemu powiększeniu przestrzeni.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba akryl biały połysk |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca niska |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Materiał frontu: | MDF akrylowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 36 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ALBA SZAFKA OKAPOWA GOO-60-50 HK-XS BLUM BIAŁY POŁYSK to model wyposażony w pojedyncze drzwi uchylne oraz frezowany uchwyt. Prezentowana szafka wisząca do kuchni przeznaczona do montażu okapu - mierzy 60 cm szerokości, 36 cm wysokości oraz 32 cm głębokości. Model wykonany z płyty laminowanej oraz płyty MDF pokrytej warstwą akrylu – zapewnia łatwość utrzymania czystości. Kolekcja mebli kuchennych białych o połyskującym wykończeniu powierzchni wniesie do wnętrza rozświetlenie, a ponadto służy wizualnemu powiększeniu przestrzeni.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba akryl biały połysk |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca niska |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Materiał frontu: | MDF akrylowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 36 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca niska alba 60x50 cm mdf płyta akrylowana biały połysk cichy domyk podnośnik hk-xs
Nr kat. 100321392
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać









