szafka dolna alba 3 szuflady 90x82 cm płyta laminowana dąb hikora modernbox
Nr kat. 100321277
opis produktu
ALBA SZAFKA DOLNA DS-90-2W-1N MODERNBOX HIKORA to propozycja szafki dolnej do kuchni o wymiarach 90 cm szerokości, 82 cm wysokości oraz 53 cm głębokości. Prezentowany model z frezowanymi uchwytami posiada trzy szuflady na prowadnicach Modernbox z systemem cichego domknięcia. Szafka dolna do kuchni z kolekcji imitującej meble kuchenne z drewna naturalnego - wykonana została z płyty laminowanej. Kolekcja kuchni Komfort wykazuje właściwości odporne na uszkodzenia mechaniczne – w tym pęknięcia, zarysowania oraz przebarwienia.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba / hikora |
|---|---|
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Hikora |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Modernbox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ALBA SZAFKA DOLNA DS-90-2W-1N MODERNBOX HIKORA to propozycja szafki dolnej do kuchni o wymiarach 90 cm szerokości, 82 cm wysokości oraz 53 cm głębokości. Prezentowany model z frezowanymi uchwytami posiada trzy szuflady na prowadnicach Modernbox z systemem cichego domknięcia. Szafka dolna do kuchni z kolekcji imitującej meble kuchenne z drewna naturalnego - wykonana została z płyty laminowanej. Kolekcja kuchni Komfort wykazuje właściwości odporne na uszkodzenia mechaniczne – w tym pęknięcia, zarysowania oraz przebarwienia.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba / hikora |
|---|---|
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Hikora |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Modernbox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka dolna alba 3 szuflady 90x82 cm płyta laminowana dąb hikora modernbox
Nr kat. 100321277
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać








