szafka dolna alba cargo 30x82 cm płyta akrylowana biały połysk
Nr kat. 100321356
opis produktu
ALBA SZAFKA DOLNA CARGO DC-30 BIAŁY POŁYSK to model z kolekcji kuchni Komfort, który doskonale sprawdzi się w roli mebli kuchennych w stylu nowojorskim oraz nowoczesnym. Prezentowana szafka dolna do kuchni z koszem Cargo posiada pojedynczą szufladę z frezowanym uchwytem. Model o wymiarach 30 cm szerokości, 82 cm wysokości oraz 53 cm głębokości wykonany został z płyty MDF oraz płyty laminowanej. Powierzchnia mebli kuchennych w stylu nowoczesnym pokryta została odporną wartą akrylu. Ponadto front szafki dolnej o połyskującym wykończeniu wniesie do wnętrza rozświetlenie oraz wizualną lekkość.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba akryl biały połysk |
|---|---|
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Zawiera kosz Cargo: | Tak |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Materiał frontu: | MDF akrylowany |
| Szerokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ALBA SZAFKA DOLNA CARGO DC-30 BIAŁY POŁYSK to model z kolekcji kuchni Komfort, który doskonale sprawdzi się w roli mebli kuchennych w stylu nowojorskim oraz nowoczesnym. Prezentowana szafka dolna do kuchni z koszem Cargo posiada pojedynczą szufladę z frezowanym uchwytem. Model o wymiarach 30 cm szerokości, 82 cm wysokości oraz 53 cm głębokości wykonany został z płyty MDF oraz płyty laminowanej. Powierzchnia mebli kuchennych w stylu nowoczesnym pokryta została odporną wartą akrylu. Ponadto front szafki dolnej o połyskującym wykończeniu wniesie do wnętrza rozświetlenie oraz wizualną lekkość.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba akryl biały połysk |
|---|---|
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Zawiera kosz Cargo: | Tak |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Biały |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka dolna |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Materiał frontu: | MDF akrylowany |
| Szerokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Biały połysk |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka dolna alba cargo 30x82 cm płyta akrylowana biały połysk
Nr kat. 100321356
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać







