słupek alba 2 szuflady lewy 60x197 cm płyta laminowana dąb hikora modernbox
Nr kat. 100321330
opis produktu
ALBA SŁUPEK LEWY DPS2-60-197 MODERNBOX HIKORA to pojemny słupek do kuchni wyposażony we wnękę przeznaczoną pod zabudowę piekarnika, podwójne drzwi uchylne lewostronnie oraz dwie szuflady. Model posiada innowacyjne okucia i prowadnice, które zapewniają systemem cichego domknięcia. Kolekcja kuchni Komfort wyróżnia się ciepłym odcieniem powierzchni oraz strukturą usłojenia, która zapewnia naturalny i przytulny efekt. Słupek do kuchni wykonany z płyty laminowanej, wykazuje właściwości odporne na czynniki mechaniczne.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba / hikora |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 207 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Hikora |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Modernbox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ALBA SŁUPEK LEWY DPS2-60-197 MODERNBOX HIKORA to pojemny słupek do kuchni wyposażony we wnękę przeznaczoną pod zabudowę piekarnika, podwójne drzwi uchylne lewostronnie oraz dwie szuflady. Model posiada innowacyjne okucia i prowadnice, które zapewniają systemem cichego domknięcia. Kolekcja kuchni Komfort wyróżnia się ciepłym odcieniem powierzchni oraz strukturą usłojenia, która zapewnia naturalny i przytulny efekt. Słupek do kuchni wykonany z płyty laminowanej, wykazuje właściwości odporne na czynniki mechaniczne.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba / hikora |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 207 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Hikora |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Modernbox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek alba 2 szuflady lewy 60x197 cm płyta laminowana dąb hikora modernbox
Nr kat. 100321330
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać









