szafka wisząca narożna alba lewa 2d 90x90x36 cm płyta laminowana dąb halifax cichy domyk blum
Nr kat. 100406894
opis produktu
Szafka Wisząca Narożna Alba Lewa 2d 90x90x36 Cm Płyta Laminowana Dąb Halifax Cichy Domyk Blum to idealne rozwiązanie do zagospodarowania narożników w kuchennej zabudowie, wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej wyróżnia się estetycznym wykończeniem oraz podwyższoną odpornością na codzienne użytkowanie. Szafka jest dwudrzwiowa z systemem cichego domyku, jej biały korpus doskonale kontrastuje z frontem w kolorze dębu Halifax, który nadaje jej ciepły, naturalny akcent, frezowane uchwyty stanowią subtelny detal, podkreślający nowoczesny, minimalistyczny design mebla.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Meble kuchenne drewno naturalne
Nadstawki słupka do kuchni
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne 90cm
Meble kuchenne w stylu loftowym
Szafka wisząca narożna
Drewno naturalne
90 cm
Loftowy
Nowoczesny
Skandynawski
Alba halifax
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba halifax |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca narożna |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 36 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Halifax |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka Wisząca Narożna Alba Lewa 2d 90x90x36 Cm Płyta Laminowana Dąb Halifax Cichy Domyk Blum to idealne rozwiązanie do zagospodarowania narożników w kuchennej zabudowie, wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej wyróżnia się estetycznym wykończeniem oraz podwyższoną odpornością na codzienne użytkowanie. Szafka jest dwudrzwiowa z systemem cichego domyku, jej biały korpus doskonale kontrastuje z frontem w kolorze dębu Halifax, który nadaje jej ciepły, naturalny akcent, frezowane uchwyty stanowią subtelny detal, podkreślający nowoczesny, minimalistyczny design mebla.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Meble kuchenne drewno naturalne
Nadstawki słupka do kuchni
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne 90cm
Meble kuchenne w stylu loftowym
Szafka wisząca narożna
Drewno naturalne
90 cm
Loftowy
Nowoczesny
Skandynawski
Alba halifax
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Alba halifax |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca narożna |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 36 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Halifax |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca narożna alba lewa 2d 90x90x36 cm płyta laminowana dąb halifax cichy domyk blum
Nr kat. 100406894
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać
Kolekcja Alba to propozycja dla osób szukających nowoczesnego stylu. Dostępne są 3 kolory frontów: biały, Dąb Halifax oraz Hikora. Akcentem podkreślającym minimalistyczną formę kolekcji są frezowane uchwyty.
Kolekcja Alba to propozycja dla osób szukających nowoczesnego stylu. Dostępne są 3 kolory frontów: biały, Dąb Halifax oraz Hikora. Akcentem podkreślającym minimalistyczną formę kolekcji są frezowane uchwyty.





