ager beż
Nr kat. 100157513
opis produktu
Dywan beżowy AGER BEŻ charakteryzuje się delikatną kolorystyką i geometrycznym wzorem. Wzór w postaci kwadratów w szerokiej gamie kolorystycznej doskonale uzupełni aranżację utrzymaną w nowoczesnym stylu. Dywan 200x300 cm powstał przy pomocy tkania maszynowego z tworzywa sztucznego jakim jest polipropylen Heat Set Frise. Jest to obecnie bardzo ceniony materiał używany do produkcji dywanów, ponieważ jest on bardzo odporny na powstawanie uszkodzeń mechanicznych, a dodatkowo jest bardzo przyjemny w dotyku i komfortowy podczas chodzenia. Jasna kolorystyka dywanu do salonu rozjaśni optycznie wnętrze, dzięki czemu stworzysz w swoim domu atmosferę sprzyjającą odpoczynkowi.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 2567 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 2 x 3 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Dywan beżowy AGER BEŻ charakteryzuje się delikatną kolorystyką i geometrycznym wzorem. Wzór w postaci kwadratów w szerokiej gamie kolorystycznej doskonale uzupełni aranżację utrzymaną w nowoczesnym stylu. Dywan 200x300 cm powstał przy pomocy tkania maszynowego z tworzywa sztucznego jakim jest polipropylen Heat Set Frise. Jest to obecnie bardzo ceniony materiał używany do produkcji dywanów, ponieważ jest on bardzo odporny na powstawanie uszkodzeń mechanicznych, a dodatkowo jest bardzo przyjemny w dotyku i komfortowy podczas chodzenia. Jasna kolorystyka dywanu do salonu rozjaśni optycznie wnętrze, dzięki czemu stworzysz w swoim domu atmosferę sprzyjającą odpoczynkowi.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 2567 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 2 x 3 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
ager beż
Nr kat. 100157513



