leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

ZESTAWY PRYSZNICOWE PODTYNKOWE CZARNE

50 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Zestawy prysznicowe czarne

Czarne baterie łazienkowe w tym oczywiście zestawy prysznicowe czarne to jeden z absolutnych bestsellerów ostatnich lat. Zestaw prysznicowy czarny to designerski i oryginalny dodatek do łazienki, który sprawdzi się w naprawdę różnych stylach architektonicznych.

  • Po zestawy prysznicowe czarne sięgamy często w łazienkach loftowych i industrialnych. Czarny zestaw prysznicowy będzie się świetnie prezentował na przykład na tle szarych, imitujących beton, płytek. Alternatywą dla czarnego zestawu prysznicowego w takiej łazience może być również bateria prysznicowa w kolorze miedzianym.
  • Czarne dodatki sprawdzą się także w łazience w stylu skandynawskim. Projektując kabinę prysznicową do takiej łazienki, możemy wybrać czarny zestaw prysznicowy i białe płytki cegiełki.
  • Czarny to również jeden z kolorów, po który sięgamy w aranżacjach w stylu glamour. Czarny zestaw prysznicowy może być więc również strzałem w dziesiątkę w przypadku takiej łazienki.
  • Jedną z największych zalet czarnych zestawów prysznicowych jest ich dużą uniwersalność. Poza wymienionymi wyżej stylami architektonicznymi zestawy prysznicowe w kolorze czarnym możemy również wykorzystać w wielu innych aranżacjach klasycznych i nowoczesnych.

Zestaw prysznicowy czarny natynkowy czy podtynkowy?

Decydując się na czarny zestaw prysznicowy, musimy sobie jeszcze odpowiedzieć na pytanie, czy lepszy będzie zestaw natynkowy, czy podtynkowy. Zestaw prysznicowy czarny natynkowy cechuje się przede wszystkim łatwiejszym montażem. Sposób montażu czarnych zestawów natynkowych jest również bardzo dużą zaletą, gdy konieczna jest naprawa baterii prysznicowej lub jej wymiana na nowy model. Na taki wariant możemy zdecydować się w sytuacji, gdy zestaw prysznicowy wybieramy już po ułożeniu płytek.

Zestaw prysznicowy czarny podtynkowy to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie designerski wygląd i minimalizm. Na wybór takiego zestawu musimy się jednak zdecydować jeszcze przed położeniem płytek. Większość jego elementów jest bowiem ukryta pod płytkami i wymaga odpowiedniego przygotowania instalacji.

Kolumny prysznicowe czarne

Kolumna prysznicowa to podstawowy element wyposażenia kabiny. Za sprawą popularności różnego rodzaju nowoczesnych trendów i stylów architektonicznych zamiast klasycznych zestawów prysznicowych w kolorze srebrnym, coraz częściej wybieramy armaturę w innych kolorach. Jednym z bestsellerów w tej kategorii są kolumny prysznicowe czarne.

W naszym sklepie online oferujemy kolumny prysznicowe czarne z katalogów czołowych polskich i europejskich producentów armatury. W stałej sprzedaży mamy między innymi kolumny prysznicowe czarne Omnires, Cersanit, Laveo, Valvex i Tres. Jeśli uważacie, że armatura prysznicowa w kolorze czarnym będzie ciekawym uzupełnieniem Waszej łazienki, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami w tej kategorii. Mamy również nadzieję, że dzięki ciągłemu poszerzaniu naszej oferty, wkrótce znajdziecie tu również kolumny prysznicowe czarne z najnowszych kolekcji innych marek.

Czarna kolumna prysznicowa – aranżacje

W jakich aranżacjach łazienki sprawdzi się czarna kolumna prysznicowa? Armaturę w tym kolorze wykorzystać możemy przede wszystkim w różnego rodzaju nowoczesnych łazienkach. Czarna kolumna prysznicowa matowa może być ciekawym elementem wyposażenia łazienki industrialnej lub loftowej. W takim wnętrzu kolumna natryskowa czarna będzie świetnie korespondowała z szarymi płytkami imitującymi beton architektoniczny i nowoczesną kabiną typu walk in. Na kolumny prysznicowe czarne możemy zdecydować się również w przypadku aranżacji inspirowanych stylem skandynawskim. W takiej łazience czarny zestaw prysznicowy montujemy często w kabinie z białymi płytkami. Czarna kolumna prysznicowa może być także elementem łazienki w stylu glamour.

Kolumna prysznicowa czarna z termostatem

Bardzo dużą popularnością cieszą się ostatnio czarne kolumny prysznicowe z baterią termostatyczną. Kolumna prysznicowa czarna z termostatem pozwala błyskawicznie ustawić optymalną temperaturę wody. Jest to rozwiązanie nie tylko wygodne, ale również ekologiczne. Pozwala bowiem znacznie zredukować ilość wody zużywanej w trakcie kąpieli.

Zobacz powiązane produkty

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.