leftImage
150 zł za każdy 1000 zł
na wszystkie kategorie. Rabat naliczany od razu. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

ZESTAWY PRYSZNICOWE OMNIRES

206 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Zestawy prysznicowe Omnires

Omnires to polski producent wyposażenia łazienek o zasięgu globalnym. W ofercie tej marki znajdziemy między innymi wanny, brodziki, kabiny prysznicowe, a także baterie łazienkowe i zestawy prysznicowe Omnires. Produkty tej firmy zyskały uznanie nie tylko w Polsce, ale również w kilkudziesięciu innych krajach na całym świecie.

Sporo miejsca w katalogu produktów Omnires zajmują zestawy prysznicowe. Kolekcja ta obejmuje wiele wzorów idealnych do łazienek klasycznych. Coś dla siebie znajdą w niej jednak również miłośnicy trendów retro i zwolennicy nowoczesnych designerskich łazienek. Zachęcamy więc do sprawdzenia, jakie zestawy prysznicowe Omnires są aktualnie dostępne w naszym sklepie, niezależnie od tego, w jakim stylu urządzona jest Wasza łazienka.

Kolumny prysznicowe Omnires w sklepie Komfort

Kolumny prysznicowe Omnires to w ofercie naszego sklepu online ponad 100 różnych modeli. Są to zarówno proste kolumny prysznicowe wyposażone jedynie w baterię i wąż ze słuchawką, jak i modele z deszczownicą. Taki dodatkowy element kolumny prysznicowej Omnires nie tylko zwiększa komfort kąpieli. Duża i efektowna deszczownica może być również ciekawym elementem wystroju łazienki. Kolumny prysznicowe Omnires dostępne są również w szerokiej gamie kolorów. Producent ten poza klasycznymi modelami w kolorze srebrnym oferuje również zestawy prysznicowe Omnires czarne czy złote.

Zestaw prysznicowy Omnires podtynkowy czy natynkowy?

Duże znaczenie dla finalnego wyglądu aranżacji łazienki ma również to, czy zdecydujemy się na zestaw prysznicowy Omnires podtynkowy, czy klasyczny model natynkowy. Zestawy prysznicowe Omnires podtynkowe to rozwiązanie zaprojektowane z myślą o miłośnikach minimalizmu. Większość elementów takiego zestawy prysznicowego jest ukryta pod płytkami. Jest to rozwiązanie nie tylko niezwykle estetyczne i nowoczesne. Zestaw podtynkowy prysznicowy Omnires to również spore ułatwienie w trakcie sprzątania kabiny prysznicowej. Z drugiej strony musimy pamiętać, że podtynkowy zestaw prysznicowy Omnires wymaga odpowiednio przygotowanej instalacji.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.