leftImage
150 zł za każdy 1000 zł
na wszystkie kategorie. Rabat naliczany od razu. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

BATERIE WANNOWE OMNIRES

166 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie wannowe Omnires

Omnires to polska marka oferująca kompleksowe wyposażenie łazienek. W ciągu ponad 30 lat działalności armatura, ceramika i wyposażenie łazienek Omnires zdobyły uznanie nie tylko w Polsce, ale również w wielu innych europejskich krajach. Projektanci tej firmy za cel postawili sobie połączenie unikalnego designu z funkcjonalnością i trwałością produktów. W szerokiej ofercie tego producenta dostępne są między innymi nowoczesne i funkcjonalne baterie wannowe Omnires.

W naszym sklepie internetowym baterie wannowe Omnires to niemal 100 różnych modeli. Są to baterie wannowe Omnires ścienne (podtynkowe i natynkowe), a także coraz popularniejsze ostatnio baterie wannowe Omnires stojące. Tego typu baterie wannowe montuje się w zabudowie wanny lub w przypadku wysokich baterii wannowych stojących Omnires na posadzce obok wanny. Takie rozwiązanie wymaga co prawda odpowiednio przygotowanej instalacji, prezentuje się jednak wyjątkowo elegancko i nowocześnie. Szczególnie w połączeniu z tak modnymi ostatnio wannami wolnostojącymi.

Bateria wannowa Omnires czarna, złota czy srebrna?

W nowych kolekcjach baterii wannowych Omnires dostępnych jest szereg modeli inspirowanych najmodniejszymi aktualnie trendami wnętrzarskimi. Bardzo popularne są na przykład baterie wannowe Omnires czarne. Po taki model możemy z powodzeniem sięgnąć, urządzając nowoczesną łazienkę lub minimalistyczne wnętrze w stylu skandynawskim. Bateria wannowa Omnires czarna może być również ozdobą tak modnych ostatnio łazienek w stylu loftowych czy industrialnym.

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się również baterie wannowe Omnires złote. Bateria do wanny w tym metalicznym kolorze jest wbrew pozorom całkiem uniwersalna. Po złotą baterię do wanny Omnires możemy sięgnąć zarówno w przypadku łazienki klasycznej, jak i nowoczesnych wnętrz. Złota armatura łazienkowa to także element charakterystyczny dla aranżacji w stylu glamour. Ciekawym połączeniem może być na przykład złota bateria wannowa Omnires i płytki ścienne imitujące biały marmur.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.