leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

BATERIE WANNOWE BIAŁE

33 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie wannowe białe

Nowoczesne trendy mieszkaniowe sprawiły, że w naszych wnętrzach coraz częściej pojawia się armatura w innym kolorze niż klasyczne chromowane srebro. Miłośnicy klimatów industrialnych czy stylu vintage sięgają po baterie wannowe, prysznicowe czy umywalkowe w kolorze miedzianym lub mosiężnym. Z kolei miłośnicy minimalistycznych i nowoczesnych łazienek coraz częściej decydują się na baterie wannowe białe lub czarne. Jakie są zalety takich białych baterii wannowych? Przede wszystkim jest to atrakcyjny i nietuzinkowy wygląd. Białe baterie wannowe pojawiły się na rynku już kilka lat temu. Początkowo takie rozwiązanie było jednak stosunkowo kosztowne, a co za tym idzie mało popularne. Dziś, baterie wannowe białe można już kupić w przystępnych cenach. Nic więc dziwnego, że są one coraz częściej wykorzystywane w aranżacji nowoczesnych łazienek.

Do jakiej łazienki pasuje biała bateria wannowa? Kolor biały cechuje się dużą uniwersalnością. Dzięki temu bateria wannowa w kolorze białym sprawdzi się w naprawdę różnych aranżacjach. Największym powodzeniem cieszą się jednak w przypadku minimalistycznych łazienek i nowoczesnych wnętrz. W połączeniu z jasnymi płytkami biała bateria wannowa nada łazience lekkiego charaktery. Z kolei w połączeniu z ciemnymi lub czarnymi płytkami, białe baterie mogą stworzyć przyciągające oko kontrastowe zestawienie.

Bateria wannowa 3 otworowa biała

Decyzję o wyborze baterii wannowej należy podjąć przed wykończeniem łazienki i położeniem płytek. W zależności od tego, jaką baterię wybierzemy, musimy przygotować odpowiednie przyłącze do instalacji wodnej. Najpopularniejszym rozwiązaniem wśród białych baterii wannowych są tak zwane baterie 3 otworowe. Baterie wannowe białe 3 otworowe składają się najczęściej z 3 odrębnych elementów. Są to: słuchawka z wężem, wylewka wannowa oraz uchwyt regulujący przepływ wody. Biała bateria wannowa 3 otworowa to nowoczesne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w łazienkach klasycznych, jak i w modernistycznych aranżacjach.

Zobacz powiązane produkty

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.