leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

BATERIE WANNOWE TERMOSTATYCZNE

21 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie wannowe termostatyczne

Bateria wannowa termostatyczna eliminuje gwałtowne zmiany temperatury w czasie kąpieli, wynikające na przykład ze zmiany ciśnienia wody w instalacji. Jest to rozwiązanie nie tylko komfortowe, ale pozwalające również na znacznie zmniejszenie ilości zużywanej na co dzień wody. W naszym sklepie online oferujemy baterie wannowe termostatyczne znanych polskich i europejskich marek. W stałej sprzedaży posiadamy między innymi baterie wannowe z termostatem Kludi, Omnires, Kuchinox, Laveo czy Tres. Łącznie jest to około kilkunastu różnych produktów dopasowanych designem zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych łazienek. Są to klasyczne ścienne baterie wannowe termostatyczne i modele podtynkowe zaprojektowane przede wszystkim z myślą o nowoczesnych łazienkach w minimalistycznym stylu. Jeśli szukacie aktualnie baterii wannowej z termostatem, to zapraszamy do sprawdzenia wszystkich produktów dostępnych w tej kategorii.

Bateria wannowa termostatyczna – najważniejsze zalety

  • Największą zaletą baterii wannowych termostatycznych jest oczywiście komfort codziennego użytkowania. Dzięki takiej baterii możemy bardzo łatwo ustawić optymalną temperaturę wody, która zostanie utrzymana przez całą kąpiel. Jeśli nie zmienimy ustawień, to taką samą temperaturę wody będziemy mieli również podczas kolejnej kąpieli.
  • Baterie wannowe z termostatem to także większe bezpieczeństwo, gdy z wanny korzystają małe dzieci. Dzięki baterii termostatycznej mamy gwarancję, że temperatura wody nie ulegnie gwałtownym zmianom. Dodatkowo wiele modeli baterii wannowych termostatycznych wyposażonych jest w specjalną blokadę, która zapobiega zwiększeniu temperatury wody powyżej danego poziomu (zwykle 38°C).
  • Baterie wannowe termostatyczne pozwalają również na oszczędność wody zużywanej w czasie kąpieli. Takie rozwiązanie pozwala bowiem bardzo szybko ustawić optymalną dla nas temperaturę. Taka oszczędność może wydawać się niewielka w przypadku pojedynczej kąpieli. W skali roku może to być jednak nawet kilkaset litrów wody.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.