Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Biały salon z kolorowymi dodatkami

Produkty w tym stylu

komoda 119x88x41 cm, front MDF laminowany

899,00 zł/szt

Wysylamy w 4-6 dni
Produkt ze zdjęcia
witryna wysoka 2-drzwiowa, 81x196x41 cm

1009,00 zł/szt

Wysylamy w 4-6 dni
Produkt ze zdjęcia
szafka RTV 139x49x41 cm, front MDF laminowany

559,00 zł/szt

Wysyłamy w 3 tygodnie
Produkt ze zdjęcia
witryna niska 1-drzwiowa, 81x129x41 cm

839,00 zł/szt

Wysylamy w 4-6 dni
Produkt ze zdjęcia

12% taniej

Podłoga z montażem - od projektu aż po montaż

Biały salon z kolorowymi dodatkami

Salon to pokój, w którym odpoczywamy, spędzamy czas z rodziną oraz zapraszamy gości. Biały kolor sprawia, że to wnętrze jest jednocześnie delikatne i eleganckie. Trendy aranżacyjne bardzo szybko się zmieniają, a biel w dalszym ciągu jest uniwersalna i ponadczasowa. Świetnie prezentuje się zarówno biały salon urządzony klasycznie, jak i nowocześnie. Ten kolor nie ogranicza nas i daje swobodę w tworzeniu aranżacji. Biały salon utożsamiany jest z klasą. Zawsze jest świeży, szykowny, a przede wszystkim uspokaja. Doskonały efekt końcowy uzyskaliśmy stawiając na białe meble w salonie. Wraz z kontrastowymi elementami dekoracyjnymi tworzą niepowtarzalny wystój.

Kolekcja mebli BRANDSON

W salonie warto wybrać rozwiązania, które pomogą w utrzymaniu porządku oraz nadadzą pomieszczeniu lekkości. Niskie meble, sofa oraz praktyczne możliwości do przechowywania pomogą stworzyć salon, który będzie bardzo funkcjonalny, a zarazem będzie prezentował się gustownie i z klasą. Białe meble z kolekcji BRANDSON w połączeniu z jasnymi ścianami i bieloną podłogą stanowią doskonałe tło dla dodatków w różnych kolorach. Meble doskonale łączą się z całą paletą barw. Ten jasny kolor sprawia, że pokój dzienny wygląda bardzo neutralnie oraz nowocześnie. Komody, witryny, szafki oraz ława posiadają duże walory estetyczne, a jednocześnie pozwalają na optymalne zorganizowanie przestrzeni oraz gwarantują wygodę i komfort codziennego użytkowania.

Kolorowe akcenty w białym salonie

Biały salon z kolorowymi akcentami to prosty sposób na nowoczesne, jasne i stylowe wnętrze. Biel jest doskonałym tłem dla różnokolorowych pastelowych dodatków - pudrowego różu, błękitu, szarości, a także zieleni. Stanowią akcent i delikatnie przełamują jasną barwę. Czarne dekoracje - lampy, akcenty w dywanie, rama obrazu oraz uchwyty mebli to doskonała przeciwwaga dla stonowanego tła. Jako dopełnienie bieli prezentują się bardzo elegancko. Wszystkie elementy dekoracyjne sprawiają, że aranżacja nabiera indywidualnego charakteru.

Udostępnij inspirację